Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival, aki anyagilag eléggé nehéz helyzetben van?

Figyelt kérdés

Nem mintha a pénzére hajtanék bárkinek is...

(első szempont nálam a modor és a humor aztán , hogy külsőre ne taszítson, legyen ápolt és az anyagi helyzet nem is érdekel, nem várom el,hogy bármit vegyen nekem, sőt a randik nálam úgy mennének h meghívom aztán visszahív és így tovább)


... De! a srácnak néha gondot okoz vonattal eljutni a randi helyszínére is. Így nehéz megoldani a találkozásokat.


2016. szept. 27. 18:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hagyd a csavot ha mar egy talalkozast sem tud biztositani normalisan akkoor kesobb mi lesz? Jogsi, auto, esetleg sajat lakas. Ha ot valasztod ezeket el lehet felejteni. En azt mondom, hogy a te korodban a karrier es az elorelepes fontosabb.
2016. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én összejöttem egy ilyen pasival anno. Később se változott a helyzet mert lusta volt változtatni. Az, hogy valaki anyagilag nehéz helyzetben van, sokféle dolog miatt lehet. Van, hogy önhibáján kívül, hogy megszakad annyit melózik, de valami külső ok miatt mégis így alakul.

És van a másik, mikor egyszerűen lesz.rja az egészet, máról holnapra él, és csak panaszkodik, de tenni valamit, azt nem akar. Szóval ez nem ennyire fekete és fehér.

2016. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!