Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 eves fiatalember vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 eves fiatalember vagyok sajnos nem tul sikeres a parkeresesben, ha a fiataloknal manapsag meno "pawa" stilust felveszem oltozkodesben akkor lehet tobb sikerem?

Figyelt kérdés
Probalnam magam szepiteni de eleg nehez ferfikent most elkezdtem kocogni es uszni,hogy a testem jobb legyen,mert kicsit masszivabb macisabb vagyok az atlagnal,es le kell fogynom azt mar tudom,hogy legyen nom. De amig fogyok addig is szeretnek valtoztatni egy ket dolgon. Holgyeim hogy kell hatekonyan szorteleniteni? Tudom hogy csunyanak tartjatok a szoros pasikat. Ezert akarok mindenhol, Milyen markakat ruhakar vegyek,hogy pawa lehessek? Tudom.hogy a nok ma mar sokszor ertuk bolondulnak.

2016. szept. 30. 12:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

8-as ez csak a te tapasztalatod:)

Én csak azt tudom,mondani,ami nekem fontos és eddig az ilyen férfiak vonzottak engem és velük érzem jól magam.Kölcsönös kommunikálás kell és az,h jól érezzük magunkat még ha nem is egy a véleményünk.3-as voltam,azt hiszem

2016. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen telitalálat,az voltam:D
2016. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Igen, tök jó, meg minden, hogy ilyen vagyok. Legalább elmondhatom magamról ezeket a dolgokat a nőknek, akikkel ismerkedem, és akiket ez abszolút nem érdekel, mert még saját magukat sem ismerik, nem hogy egy másik embert.

De végül is örülök, hogy intellektuális vagyok. Majd beszélek magammal, ha értelmes emberre vágyom. :)

A nyolcadik kommentelő voltam.

2016. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

13-as, igazad van. Ritka jó emberismerettel rendelkeznek, főként a barinők véleményére alapozott párválasztási szokásokkal :DDDDDD

Persze ezt később kinövik (nem) :DDDDD

2016. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt úgyis minden neten élő leírja, hogy ez nem fog összejönni. Ahhoz képest, ha elmegyek bármikor inni a 25 körüli haverjaimmal, akik normálisan vannak felöltőzve, normális a stílusuk mindig azt látom, hogy náluk néha jön össze a csaj, de a páwáknak mindig. És nem, nem csak a tizenéves csajokról van szó, hanem a 20 feletti egyetemista lányoknál is ugyanez a helyzet.

Kérlek, kedves válaszolók, meséljétek már el, hogy ez miért van így! :D

Szóval a kérdésre a válasz: Igen, nagyobb sikered lesz a csajozásban, ha páwáskodsz. (Ettől függetlenül én inkább az elegáns vonalat ajánlom, mert az is nyerő. Csak költségesebb.)

2016. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A húsz feletti egyetemista lányok nagy része tök egyforma és kislányos! Gondolkodásban, érettségben, komolyságban nem tartanak ott, ahol a NŐK, mert egy igazi nőnek nem a szivárványszínű, teleszart gatyás díszmajom kell. Akinek igen, az meg nektek ne kelljen, mert felesleges küzdeni, futni valaki után, akinek úgyse kellesz.

Vannak értékes, stílusos egyéniségek is, de ők vannak kevesebben, ezért könnyű mindig a rosszba belefutni.

2016. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

#16: Egyrészt egyetértek veled, hogy a húsz feletti egyetemista lányok általában egyformák és kislányosak. A baj az, hogy természetesen mindegyikük kivételnek érzi magát és előadja, hogy ő egy érett gondolkodású igazi nő.

Másrészt: A legfiatalabb tényleg érett gondolkodású és igazi nő, akit eddig ismertem 28 éves volt. Biztos van fiatalabb is, csak nagyon kevés. Azt meg kétlem, hogy a kérdező 30-as nőket keresne, mert ritkán érdeklik őket a 25 éves srácok.

2016. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
27 éves nő vagyok! Légyszi világosíts már fel h mi az a pawa?! Ha az ecsetfejű kisfiúkra gondolsz, akkor jelzem hogy kb a 14 éves kislány korosztály bukhat ezekre a rózsaszínpólós festő srácokra! Neked nő kell, vagy lány?
2016. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A másik ami még kiábrándító az a: LOL!

Emberek, ez mi?

2016. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Laughing Out Loud
2016. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!