Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy pasi kiteregeti az exe szennyesét?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki 6 évig együtt élt az exével, szimpatikusak vagyunk egymásnak, de ő kb az excsaja összes szennyesét kiteregeti nekem, hogy milyen kezelésekre járt, meg milyen balhés volt a családja, meg hogy x ideje nem talált már munkát és ez milyen már, közben meg kb nevet rajta, ezekkel próbál poénkodni... Nem igazán tudom hogy kéne reagálnom ezekre... Nektek mi a véleményetek?
2016. okt. 7. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én rühellem ha valaki az exéről beszél, általában ott fejezem be az ismerkedést.


Egyfelől én minden exemet megtisztelem azzal, hogy múltbéli emlékként ha valahogy szóba is kerül, korrekt módon nyilatkozok róla, másfelől megtisztelem a jelenlegi kiszemeltemet azzal, hogy a figyelmemet rá fordítom, és nem a korábbi párjaimra.


Aki ezek közül valamelyikre nem képes, az véleményem szerint nem alkalmas egy felnőtt érett párkapcsolatra, úgyhogy köszönöm de nem érdekel.

2016. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, vajon engem is kibeszél-e majd, ha szakítunk.
2016. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!