Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy pasi (az illető egy régi osztálytársam. ) Be jelöltem, majd ráírtam, mert nem voltam biztos benne, hogy ő az. Miután megbizonyosodtam erről, beszélgettünk, írta, hogy örül neki, hogy bejelöltem, majd megkérdezte, hogy van-e kedvem találkozni vele. Persze azt válaszoltam, hogy igen. Abban maradtunk, hogy majd ír nekem. Nos, három nap telt el azóta, nem jelentkezett. Nem tudom, mi az oka. Nem érdemlem? Vagy azt várja, hogy én írjak neki? Gondolom akar tőlem valamit, hiszen ő kérdezte meg, hogy találkozunk. Szóval mihez tartsam magam?
2016. okt. 12. 22:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem semmi gáz nincs abban, ha megkérdezed tőle, hogy komolyan gondolta-e a talit, mert ő neked bejön. Ahogy leírtad a szitut nincs rá sok esély hogy csak úgy véletlenül összefussatok, szóval vesztenivalód nincs
2016. okt. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!