Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti mikortól számítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mikortól számítjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha megcsókoltok egy lányt (nem csak egy nap, hanem akkor is mikor legközelebb találkoztok), és elfogadja, akkor ti ezt már kapcsolatnak tekintitek? Nem a szexre hajtásra gondolok.
2016. okt. 13. 20:56
 1/4 anonim válasza:

Igen, az első csóktól számolom.

19/f

2016. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen pasi és mire kellesz neki. Jó esetben onnantól kapcsolat van, igen. Rossz esetben kihasznál, társfüggés, játszik veled, stb. De ezt neked kell érezned, ha bizonytalan vagy ebben, akkor kérdezd meg tőle. Ezt csak ő tudja elmondani neked.
2016. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja 37/f voltam:)
2016. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az ismerkedés során eljutunk a csókig, akkor onnantól kezdve kizárólag arra a lányra koncentrálok, másokkal nem ismerkedem - szóval már ekkor is mondhatjuk, hogy valamilyen szinten kapcsolatban vagyunk, de ekkor még számomra ő nem igaziból a párom, csak egy komolyabb jelölt erre a pozícióra.

Tehát ekkor magamban még jellemzően nem döntöttem el, hogy tényleg ez a lány kell-e nekem, hanem még csak úgy szoktam lenni vele, hogy részemről adjuk meg a lehető legnagyobb esélyt a dolognak, aztán meglátjuk, hogy alakul.

Ha már a lánynak sikerült meggyőznie, hogy ő kell nekem, akkortól tekintem csak igazán a páromnak a lányt. Az viszont bőven nem az első csóknál lesz, mert ha az első csókkal eddig várnék, akkor a lányok rég lekoptattak volna.

2016. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!