Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nap csetelünk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap csetelünk, de nem hív el újabb találkozóra. Hogy mondjam meg neki, hogy nekem kell a személyes találkozás, mert így nem igazán tudom, hányadán állunk?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az konkrétan, hogy "hányadán állunk"? :)
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt,hogy mik a szándékai...mert ha komoly kapcsolatot akar,ahogy én,akkor miért nem akar találkozni?:/
2016. febr. 16. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
De csak cseteltek, és még sosem találkoztatok, vagy már egyszer találkoztatok és azóta csak a cset van, újabb tali nincs?
2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azért mert ő nem akar komolyat,eddig nem tűnt fel?

ha nem akar talizni nem akar semmit...ennyi

ne gondold túl és inkább örülj hogy megúsztad

hagyd az ilyet,tapasztalatból mondom

2016. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért a felnőtt párkapcsolatok kategóriájában van ez a kérdés. Hogy mond neki? Szépen, egyértelműen, tudtára adva! Számodra fontos a találkozás és a kontakt. Fejtsd ki ezt és az érzéseid.
2016. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De folyton ő keres.2-3x találkoztunk már.De pár napja nem hív el sehova pedig nincs semmi extra dolga.Ezért furcsa...mert mindig ő ír nekem.
2016. febr. 16. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem hívod te?
2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Párszor vettem már át a pasiszerepet,pl én írtam először az illetőre,de azokból sosem lett semmi...sőt nekem kimondottan kellemetlen volt.Szóval nem,ez az ő dolga lenne,ha eddig el tudott hívni,most miért nem?:/ Szerintetek mondjam meg neki kerekperec,vagy várjak,amíg lesz valami?De úgy,hogy közben elkezdek távolodni tőle,hátha rájön,mi a gond.
2016. febr. 16. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már 2-3 szor elhívott lehet arra vár most te hivd.
2016. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!