Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajánlanátok nekem romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem romantikus, különleges, szexi szállást pároknak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk a párommal, sokszor voltunk már wellnessezni, kirándulni különböző szálláshelyeken, viszont egyik sem volt annyira romantikus mint amire számítottam. Ezért szeretnénk most elmenni egy designos, különleges és meghitt szállásra, ami kifejezetten pároknak van és el lehet tölteni pár éjszakát együtt.

Swinger klubokat kérlek ne ajánljatok, mert kettesben szeretnénk lenni! :D



2016. okt. 19. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! Másodszor pedig nem azzal van a bajom hogy nem elég puccos egy hely.. És azt is tudom hogy romantikázni bárhol lehet :) Voltunk már mi is olcsó kis faházban, és nagyon jó volt az is :) Viszont szeretnék most valami különlegeset , amivel meglephetem a párom, nem tudom ezzel mi a probléma.

Legutóbb Siófokon voltunk egy több csillagos szállodában, ami jó volt, de valahogy inkább a családokra volt fektetve a hangsúly, mintsem a párokra, ami persze nem baj, de mi imádjuk a különleges romantikus helyeket :) A puccos/drága pedig nem mindig egyenlő a különlegessel/designossal.

2016. okt. 19. 17:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehet félre értettétek a kérdésem... Nem drága luxustelefon akarok, hanem különlegeset! Ez akár lehet egy kis házikó egy erdő szélén is! :)
2016. okt. 19. 17:42
 13/16 Girgoy ***** válasza:
8-as légyszi, ez a mátrai faház már engem is érdekel. Ha többször voltatok ott, akkor tudsz valami elérhetőséget vagy támpontot, hogy találjuk meg? Köszi!
2016. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Üsse kő, elárulom.

Jeti vendégház, Mátraballa.

De véleményeket kérek ám ha ránéztetek:)))

Legyen szép estétek.

2016. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rendes kőház.
2016. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt, hogy három napra kivettük.Nyugalom van ott nagyon.
2016. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!