Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatal nők tényleg oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nők tényleg oda vannak az idősebb férfiakért? Általában jobban oda figyelnek amit mondok és lelkesebbek is. Ezt vettem észre. Másnak is ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 23:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Meg nyilván a 30-40+-os korosztály is sok mindent takar, nyilván nekem se az összes idősebb pasi jön be...
2016. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%
Az én baráti körömben is van ilyen, és ok aranyosak de komolyan nem értem, h mi a frász jó abban, ha tudomisén 22 éves nőként egy kb. 50es pasival élsz együtt. Tiszta gáz mikor az apjának nézik, én nem.tudok ekkora korkülönbséget elképzelni, megérteni pláne nehéz.
2016. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Pedig nálunk is ugyan ez a felállás én 24 vagyok a férjem pedig 50 :) nemrég házasodtunk össze, és imádom!
2016. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!