Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem adja a pulcsiját. Illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem adja a pulcsiját. Illik elfogadni?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedünk, de mondhatnánk azt is, hogy már együtt vagyunk. A legutóbbi randi végén odaadta a pulcsiját, hogy ne fázzak hazaúton, és később, mikor mondtam neki, poénosan, hogy megtartom, azt mondta, hogy az enyém lehet, mondván, hogy ő úgy sem hordja igazán. Mondtam neki, hogy csak vicceltem, de ő komolyan gondolta, hogy nekem adja. Nem egy olcsó pulcsiról beszélünk, igaz, már picit megviselt azért, de teljesen rendben van. Ti elfogadnátok, vagy visszaadnátok? Én csak azért gondolkodtam el, hogy elfogadom, mert jó érzés, hogy nálam van valamije, főleg, mert messze lakik tőlem, és nem találkozunk nap, mint nap. Tehát van saját pulcsim is. :D
2016. nov. 29. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Ez az '50-es èvek amerikai közèpiskolájában törtènt...?


Amùgy elèg proli dolog ez ìgy, ennyi idő után.

2016. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

P R O L I ?

Á, szerintem meg aranyos :)

2016. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem adtad vissza a pulcsiját?
2016. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

#2


Az, de nem csak a kérdező részéről. Régen az ilyen "nagyon menő vagyok" srácok csinálták ezt az amcsi filmekben, hogy "odaadja" a csajnak azt a tipikus béna "betűs" kardigánt a csajnak akinek nem is szabadott utána más srácokkal beszélgetni, csak ha levette a pulcsit... Tipikus amcsi ökörség.

2016. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3! Neked is ez ugrott be ! ?? :D


Tartsd meg ! Kedvességnek szánta. (Vagy már megunta.) így vagy úgy, de neked adta, Ne problémázz ezen.

2016. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es te hol elsz? 😂😂

Egyebkent nekem is a pulcsis csaj ugrott be, aki 5 kerdesen at meditalt rola, hogy hogyan adja vissza, milyen oblitovel mossa ki, es mikor adja vissza neki (ha visszaadja egyaltalan)😂😂.

2016. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nagyon komoly problémák ezek....


1-es:) szerintem jó fej vagy, megmosolyogtattál:D

2016. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Add vissza
2016. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked a férfi felső?

Gondolom, nagy is rád...

2016. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak az amcsi filmekben szokás. én is odaadtam egy pulcsimat a barátnőmnek, amikor fázott. Vissza akarta adni, de láttam rajta, hogy tetszik neki, meg cukin állt rajta így mondtam, hogy tartsa meg. Bár az én barátnőm nem az a tipikus tucatruhás lány, inkább sportosabb, lazább alkat, de valahogy minden ruhát feltud úgy venni, hogy jól is álljon neki. Na mindegy, a lényeg az, hogy ez egy gesztus. Így még ha nem is tudunk minden nap találkozni akkor is emlékezteti rám. Amikor meg felveszi akkor gyakran mondja, hogy ma ez volt rajta és nekem is jól esik, hogy használja. :)
2016. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!