Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP PLZ. Van egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP PLZ. Van egy csaj aki nagyon bejon, msn-en is sokat irkalunk, webkamot szokott kapcsolni, aranyos/kedves lany, mar mondta h mennyek el hozza, de egy problema van, hogy nagyon felenk vagyok. Mi lehet az oka? :S A Csaj 15 eves, en viszont 18.

Figyelt kérdés

Szoval kerulom a lanyokat, mert ha arra kerulne sor, hogy talizzunk, akkor lefagyok, nem tudok mit mondani, joforman mar mindent tudok rolla, valahogy tudnatok segiteni, hogy mit tegyek ahhoz, hogy ne blokkoljak le teljesen, illetve milyen temakat dobjak be?

18/F


2010. máj. 2. 10:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Igy biztos, hogy nem fog sikerülni... :D Kitartás és akaraterő... :D

Akkor be kell iratni azt a jó-asszonyt egy főzőtanfolyamra:)) Sok sikert!

Én egyedül kezdtem el járni konditerembe, és zene mellett nem unatkoztam. Mostanában az 1ik barátommal járok. A lustaságok félre kell tenni...

2012. márc. 11. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!