Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP PLZ. Van egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP PLZ. Van egy csaj aki nagyon bejon, msn-en is sokat irkalunk, webkamot szokott kapcsolni, aranyos/kedves lany, mar mondta h mennyek el hozza, de egy problema van, hogy nagyon felenk vagyok. Mi lehet az oka? :S A Csaj 15 eves, en viszont 18.

Figyelt kérdés

Szoval kerulom a lanyokat, mert ha arra kerulne sor, hogy talizzunk, akkor lefagyok, nem tudok mit mondani, joforman mar mindent tudok rolla, valahogy tudnatok segiteni, hogy mit tegyek ahhoz, hogy ne blokkoljak le teljesen, illetve milyen temakat dobjak be?

18/F


2010. máj. 2. 10:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos. :) Legyél kicsit bátrabb. :P Menj el hozzá nyugodtan, és legyél természetes. Ha félénk vagy, ne próbálj lazaságot erőltetni, mert lehet hogy rosszul sül el és a végén azt hiszi, hogy bunkó vagy. Mosolyogj, próbáld megnevettetni. Ha nem jön a téma, akkor meg szemkontaktusozzatok. Sok sikert! :)
2010. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

De nagyon ugy nez ki, hogy mostmar magasrol lesz*r...

Valamelyik nap chatelunk es egyszer irja, hogy megyek, de el sem koszonom csak siman lelep. Azota nem is irt pedig eleg gyakran online... Szal nem tudom, hogy mi baja lett hirtelen, de nagyon ugy nez ki, hogy ez a vonat elment...

Mind1, elvegre mar megszoktam, kb erre szamitottam... :S

2010. máj. 8. 19:32
 13/21 anonim ***** válasza:
ha te szeretnél tőle valamit, akkor szerintem írj rá, beszélgessetek, kérdezd meg tőle, hogy mi a baj. és ha úgy néz ki a helyzet, hogy lehet még valami köztetek, akkor mindent bele! legyél kicsit bátrabb és kezdeményező
2010. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,hogy túl sokat vártál és hagyod hogy ez a vonat elmenjen.Ha szeretnéd a lányt azért tenni kéne,nyilván az még belefér nála,hogy félénk vagy, na de béna,tétova hapsi nem kell neki.Nem tudom mikor ébredsz fel végre,hogy ez rajtad múlik és cselekedned kellene.És csak bebeszéled magadnak,hogy ezt már megszoktad,magyarán beletürődsz ebbe a helyzetbe,és akkor persze,hogy így alakul.Lehet valaki elcsípte az orrod elől,mert gyorsabb és határozottabb volt,mint te.De hát ha az neked jó,hogy minden vonat elmegy, akkor csak így tovább...
2010. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez van, egyszer talan eljon az en idom is.. EGyebkent teljes mertekben igazad van...
2010. máj. 25. 22:43
 16/21 anonim ***** válasza:

éN KB. 20 LÁNYT NEM szereztem meg, mert félénk voltam.

Utólag nézve mind ismerkedni szexelni akart, mert kb 25 évesen elmúlt a félénkségem.

Addig az volt, hogy két csaj, akiket szerettem, csúnyán becsapott, átkúrt, otthagyott.

Ezért vagy öt évig nem mertem szólni, akkor sem, ha szinte térden csúszva kérte valaki-értsd lány.

Magam példáján tudom, hogy minél inkább akarsz valakit, annál ügyetlenebb, félénkebb, és szóban, de akár gyakorlatban is impotens leszel, és ha nem fontos a kapcsolat, akkor alfa hím vagy.

Ha ezt tudod, akkor tudatosan használhatod is viselkedésed megtervezésében, szóval enyhén rúgj be, vagy ha mohamedán vagy tolj négy seduxent, és menj át .

2012. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Bár ez már nem mostani téma, de még mindig aktuális... Azóta 32 kg-t lefogytam, sokkal több önbizalommal rendelkezek, és rájöttem 1-2 dologra... Mondhatni úgy is, hogy megvilágosodtam. :D Még mindig irkálok a lánnyal, és úgyvolt, hogy múlthéten átjön, de nem volt busz, taxival meg nem birt... Szóval még mindig húzogassuk, de azóta rengeteget változtam. Majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle, vagy hogy lesz e belőle egyáltalan valami. Ha nem, akkor sem dől össze a világ.
2012. febr. 25. 13:44
 18/21 anonim ***** válasza:

Baz. Hány kiló voltál?


És ami fontosabb, hogy a pba fogytál ennyit?

Nekem se jönne rosszul, kb. ugyanennyi, igaz, hogy már 40 vagyok.

A te korodban 78 kiló voltam, 185-höz.

Amúgy sok sikert, addig kell őket vadászni, amíg nem akarnak férjet fogni, mert onnantól nagyon nehéz, ha nem is lehetetlen.

2012. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Én 190 cm magas vagyok, és 130 kiló voltam.

Elhatároztam, hogy lefogyok, mert nem lesz ez igy jó, és önbizalmam sem volt a külsőm miatt... 2-3 hónapig abszolút nem ettem kenyeret. Kerültem a szénhidrátokat. Cukor helyett is édesítőt használok a mai napig. Sót is kerülni kell, mert megköti a vizet. Lehet fogyasztani, de nem kell túlzásba vinni. Még a halkonzervot is kenyér nélkül ettem...:D Theát halkonzerv, csirkemell, zöldség, gyümölcs, sovány túró, joghurt... Ezeket ajánlom. És napi 5-6 étkezést, persze kis adagokat, csak hogy ne legyen annyira éhes, ne korogjon a gyomor. Én konditerembe is elkezdtem járni + esténként beiktattam egy órás sétát. A lényeg, hogy a szénhidrátokat kell elkerülni, vagy minimálisra csökkenteni az étkezéseknél. És minél több fehérjét fogyasztani. Olyan is volt, hogy 2 napig csak ásványvizet ittam, de az nem egészséges, szóval azzal ne próbálkozzon senki! És naponbta legalább 2-3 liter víz + mehet a zöld tea is, mert az vízhajtó.


Köszönöm, rám is fér a szerencse! Egyenlőre még nem hiszem, hogy férjhez megy, mert idén tötli a 18 at... Bár szerintem másik lány után fogok nézni, mert nincs értelme várni, húzogatni ezt a dolgot. Tele van a világ szingli lányokkal, akik mind rám várnak! :D

2012. febr. 27. 11:20
 20/21 anonim ***** válasza:

THX:

Sajnos imádom a friss ropogós fehér kenyeret, és napi 1x eszem, mert a hárpia feleségem nem tud főzni, magamnak sütök napi 1db. mirelit pizzát...

Háát, kösz, erő legyen beléd.

A konditerembe pedig bazi unalmas egyedül menni, régen rendszeresen jártam egy barátommal, meg gyalogolni is, de lusta mint az állat, még nálam is lustább!

2012. febr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!