Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hatásos a zöld kávé...

Szamagi kérdése:

Tényleg hatásos a zöld kávé amit annyira dícaérnek? Ha valakinek már van vele személyes tapasztalata megköszönném ha leírná nekem.

Figyelt kérdés
Mert nem tudom megrendeljem-e, igaz-e és hatásos-e egyeltalán vagy csak egy reklámfogás a sok közül?

2016. febr. 10. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
annyira dícsérnek*
2016. febr. 10. 11:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek csodaszerek. Jó étrend, kalóriadeficit, lehetőleg mozgás, ez így megy.
2016. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted? Ha 5.000ft-ért le lehetne fogyni 30 nap latt, nem lenne olyan nagy probléma az elhízás.... De jó, hogy azért nem dőltél be a reklámnak elsőre. (Nyílván semmi értelme nincs ennek a zöld kávénak. A sima kávé/zöld tea is ugyan annyira pörgeti fel az anyagcseréd.)
2016. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felpörgeti az anyagcseréd de ló***zt nem érsz el vele... Nem olyan mértékben gyorsítja hogy drasztikus változst hoz.
2016. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy újabb undorító húzás, amivel pénzt akarnak lehúzni a hiszékeny fogyni vágyóktól.


Csodaszer nincs! Ha lenne, nem lennének kövér gazdagok, sem kövér orvosok, ápolók...


Szálkásító étrend, kalóriaszámolás, és sport. Ennyi a titok. :)

2016. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szia. en most januárban kezdtem diétázni, én zöld teát iszok napi 2-3 litert, jó a cucc. módosítottam az étrendemen is, de ez a tea ez nagyon ott van a szeren, január 1-én voltam 139 kg, most vagyok 127 kg. nekem bevált hasítok vele rendesen hiába eszek keveset az anyagcsere nem áll le. de a kávéról csak rosszat hallottam, inkább nyomasd a teát,
2016. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy nem áll le az anyagcsere, akkor meghalnánk...

Ha keveset eszel ekkora súlyhoz, jó, hogy fogysz.


Én sokat eszem, sokat teázom (zöldet is), s természetesen nem fogyok. Mégis mitől? Az anyagcserém pedig gyors, de nem extrém mértékben.


Ha valakinek segít a tea a kevesebb evésben, az igyon, de nem a teától fogy, hanem a deficittől. Nekem a tea ilyen téren nem ér sokat, a (nem zöld) kávé jobb, de a valódi éhséget az se veri el, természetesen.

2016. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
jaja, most 3ezer kalóriát eszek egy nap, januártól számolgatom és írok ide fogyás témában, mint egy elmebeteg. :D zöld teára azt mondta a soki, hogy valamilyen antioxidánsok vannak benne és azok jó hatással vannak a fogyásra. egyébként volt olyan nap amikor simán 10 ezer kalória fölött voltam :D dokinő azt mondta, ha lemegyek 120 alá, akkor 2500 kalóriára kell csökkentenem a kaját.. nehéz idők jönnek, faxnak zabáltam annyit :D
2016. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, lesz az még rosszabb is... 70-80 kilósan még 2000 kcal mellett fogytam (plusz néha kilengés többel), szerintem sokkal-sokkal kevesebbet, mint korábban, de ez jó étrenddel még remek volt :D De 64 kilósan is ugyanúgy 2000 kcalt szeretek enni, de egyes napokon sokkal több kell. Az éhen maradás se segít (amit elvből szinte sose csinálok), mert lerobbanok, nem is értem (az éhen maradás 1700 kcalt jelent naponta, ami lassú fogyáshoz elég). Ezért kell mozognom, meg millió más okból.

S nekem még nem is lassú az anyagcserém, bár ha az lenne, akkor kevésbé éheznék 1700 kcal mellett...

2016. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elég kevés esélye volt eddig is,hogy egyeltalán megrendelem ezt a terméket. Mivel én magam is sportolok rendszeresen es egészségesen táplálkozom, megiszom naponta a 2-3liter vizet, a kommentelo aki írta nekem a zöld teát köszönöm szépen!:) ki fogom akkor próbálni,és nagyon ügyes vagy eddig csak így tovább!Jó sok időbe fog telni de vékony és egészséges leszel<3 hajra^^

Amúgy engem azért érdekelt ez a zöld kávés cucc mert én már egy ideje küszködök a kilókkal,igaz már fogytam 15kilót de még kell 20at hogy egészséges legyek,csak ahogy egyre növelem a torna mennyiséget meg időt, úgy egyre nehezebb meg kicsit uncsi is de hat meg kell szenvedni az egészségért na

És egy Kicsit elgondolkodtam hogy hű jónak hangzik kicsit elhiszem hogy igaz aztán a maradék 20kilót ledobom majd csak lazán:D.De azert sejtettem,hogy nem álom világba vagyok.Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget akkor szerintem nem is rendelek!

2016. febr. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!