Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyes tapasztalatból...

Szamagi kérdése:

Személyes tapasztalatból mesélnétek nekem a fűzőről?

Figyelt kérdés
Milyen káros hatásai lehetnek rám nézve? Jò vagy rossz dolog inkább? és tényleg nem csak formál hanem fogyaszt is?

2016. júl. 12. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mégis mitől fogyasztana? Természetesen nem teszi, illetve ha nem tudsz miatta enni, illetve motivál, az más kérdés, de automatikusan nem fogyaszt.


Az enyhe fűzés jobbára ártalmatlan, az erősebb az persze egészségtelen. Szédüléstől annak eléréséig, hogy képtelen legyél fűző nélkül járni, sokminden lehet a hatása, de ez utóbbihoz természetesen már brutális fűzés kell évekig. Van, aki azt csinálja.


Nekem tetszik a fűző, de csak ha szinte semmit nem változtat az ember derékméretén. Ha cipő, ha melltartó, ha fűző, legyen egészséges, kövesse a test méreteit, az a jó.

Úgyhogy fűzésben személyes tapasztalatom nincs, de attól még ismereteim vannak.

2016. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, amugy tudom hogy nem fogyaszt magatol hanem igy gondoltam hogy mitol fogy tole az ember. Bar lehet nem igy fogalmaztam a kerdesbe xd
2016. júl. 13. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs személyes tapasztalatom fűzőről, bár próbáltam egy időben derékból fogyni éjszaka és tornához viselt "fogyasztó öv" segítségével, hát nem sok változást láttam... Kis butus voltam még akkor :)

A szoros fűzőtől nem tudsz hasból lélegezni, ami nem túl jó. Nem tudsz túl sokat enni, mert nem engedi a gyomrot egy bizonyos szinten túl tágulni, ez jó lehet fogyás szempontjából. Viszont szerintem a belekre nézve megintcsak nem túl jó, gátolhatja a normális bélperisztaltikát, a megfelelő emésztést. Persze nem vagyok orvos, úgyhogy ez inkább csak feltételezés részemről.

A hasizmok szerintem gyengébbek lesznek tőle, mivel nincs rájuk szükség a has tartásához (ha valaki egész nap viseli a fűzőt).

Gondold el, milyen jó érzés, amikor egy túl szűk derekú farmertől megszabadulsz fél nap után. Na kb. ilyen lehet a fűző is. Szerintem több rossz van benne, mint jó.

2016. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van fűzőm, és gyakran használom is, persze nem fogyási célokra. Én még nem tapasztaltam problémát a cipőkötésen, a földön lévő tárgyak felvételén és az ülésen kívül. A fűzőben máshogy, tüdőből kell lélegezni. Ezt viszonylag hamar meg lehet szokni. Mindig addig érdemes húzni a fűzőt, ameddig kényelmes, így lassan csökkentheted a fűzött derékméreted kockázatok nélkül. Amit észrevettem, mióta hordok fűzőt, megugrott a magabiztosságom is. Ezt nem tudom, hogy összehozható lenne a fűzővel.


Nekem nagyon pozitív véleményem van róla.

2016. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
4-es Próbálj meg fűzőben megmászni pár emeletet anélkül, hogy kilazítanád! Lélegzetelállító élmény, sajnos szó szerint.
2016. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is csak pozitív a tapasztalatom. Mindíg csak rosszat aggatnak a fűzőkre. Szerintem egyén függő, ki ,hogyan viszonyul hozzá. Azt viszont úúúúútálom, ha valaki úgy mond véleményt, hogy nem is volt még befűzve.

Nekem egy századforduló kori, acél merevítős szépséghez volt szerencsém. Nagyon kellemesen ölelt, nagyon jó érzés volt! Imáááádom! :-) Van jótékony hatása is szerintem, segít a gerincnek. 4. hozzászóló: Én is éreztem azt a bizonyos magabiztosságot, szerintem a fűzőtől lehet :-)!

És persze fontos a fokozatosság is, nem kell hirtelen szorosan befűzni, mindíg csak annyira, amennyire még jó érzés és kellemesen ölel. :-)

2016. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!