Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mélyítsem el a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mélyítsem el a kapcsolatomat a kiszemelt férfival? 29/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, picit "széleskörű" a kérdésem, de engedjétek meg, hogy ismertessem röviden a helyzetet.

29 éves vagyok, túl egy váláson, meg van egy 5 éves kislányom. Tudom, nem valami jó kilátások, de ez van. Tanítónőként dolgozom, angol műveltségterületem van, tehát mellette magántanítványaim is vannak. Tehát köszönöm, nem vagyok gazdag, de azért megvagyok, szóval kérem, kerüljük el "pénzforrástkereselahhozhogyfelneveljevalakiagyerekedet" c. kommentárokat. Köszönöm szépen.

A kiszemelt férfi már 2 hónapja ismerem, nagyon bejön a személyisége. Baráti társaságon keresztül ismerkedtünk meg, és nem ápolunk rossz viszonyt. 33 éves éves, egyedülálló, nincs gyereke, mérnökként dolgozik, de megvan a doktorija, ezért mellette a helyi kis egyetemen is tanít, tehát nagyon jól szituált, értelmes férfiről beszélünk. Nagyon kedves velem, jó fej, nagyon jó eltudok vele beszélgetni, de még nem lépett úgy jelentőset. Szoktam neki mail-t írni, azokra mindig válaszol, de hogy mondjam...picit olyan hivatali stílusban, mintha csak egy hallgatójának válaszolna, se egy smile, se egy puszi, semmi. De -fura leírni- úgy érzem, mintha kezdenék "belé esni", sokat gondolok rá. Szerintetek mit kéne tennem? Nem akarok túl direkt sem lenni, de nagyon tetszik! Hogyan kéne elmélyíteni vele a kapcsolatomat?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2016. dec. 28. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudod kedves kérdező az a legnagyobb bajotok(igen mindannyiótoknak), hogy mondjuk,ha egy vízvezeték szerelő (nem azért mert ő kevesebb lenne,csak hogy értsd a különbséget)lenne eme "magas inteligenciàjú gigolo" (nyílvàn nem az, mert egy nőnek így visszaírni... Itt nem a se puszi, stbre gobdolok,hanem a hivatalis dologra..)helyében, akibesetleg m3g a gyerkőcöddep is foglalkozna. Az milyen lenne màr? Unalmas nem? :/ Na ez. :) Megérdemeled... Nagy làny vagy màr. Majd megoldod. :)
2016. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, mindenképpen elfogom hívni valahova, hogy egyértelmű legyen a helyzet! Nem más beégek, de nem baj, már az sem nagyon érdekel.

Nem tudom, hogy hogy ír, de tényleg picit hivatalosan...jó kedves, meg rendes, de nem kell félteni, megvan a magához való "egója", de ez aki járt egyetemre, szerintem tanúsítja, hogy az egyetemi oktatók nem a szerénységükről és gyakorta nem is szeretetükről híresek, de majd javítunk a helyzeten.


Eldöntöttem, tényleg nagy lány vagyok. Elfogom hívni valahova! :)

2016. dec. 28. 21:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"de ez aki járt egyetemre, szerintem tanúsítja, hogy az egyetemi oktatók nem a szerénységükről és gyakorta nem is szeretetükről híresek, de majd javítunk a helyzeten"


Ez hülyeség! Az embernek esetleg van egy stílusa a diákok felé, de a barátaim/családja/párja felé nem a katedráról beszél, ha valaki úgy szól ez utóbbi csoporthoz mint a diákjaihoz, azzal sok jóra nem érdemes számítani.

2016. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ezek majd menet közben derülnek ki igazán.

Olyanokra célzok a levélnél meg úgy általánosságban, hogy tegeződünk, de azért úgy távolságtartóan ír, olyan informatív hanggal.

Pl.

- Nem azt írja, hogy Szia, vagy hello, hanem mail kezdésnél olyan fél hivatalosan "Kedves Éva!".

- Szerintem szakmai ártalom, de rengeteg, logikai összekötő elemet rak be és olyan "tankönyv szerűen" ír, gondolok itt ilyenekre: "ebből következik" " Mint már ahogy utaltam ..." "erősen tendál ... felé"

- Nem puszi, vagy valami kedves kis szöveggel köszön el, hanem szigorúan "Üdvözlettel:..."

- Az üdvözlettel, után semmi személyeset nem ír, csak az automatán beillesztett szöveg van, hogy ugye ki, mi a beosztása és elérhetőségek.


Szóval ilyenekre gondolok azon, hogy olyan távolságtartó, és ez talán adódhat abból, hogy ugye naponta sokan írnak neki vagy nem tudom...

2016. dec. 28. 21:20
 15/16 anonim ***** válasza:
nem tudom... kicsit úgy érzem, hogy mást gondolsz ebbe az emberbe (és esetleg a szituációba is), mint ami.
2016. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán passzoltok :D Ő hivataloskodik, te meg így indítasz gyiken, hogy "engedjétek meg, hogy ismertessem röviden a helyzetet":D

Ha már elvégezted az anglisztikát, meg kéne dobni a hapsit egy viktoriánus szerelmes levéllel :D

2016. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!