Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt számotokra a legdurváb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt számotokra a legdurvább eset, amit soha többé nem szeretnétek átélni egy randin?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy mi volt az a szituáció, cselekedet, ami annyira negatív volt számotokra, hogy teljesen megrémültetek tőle, és nem szeretnétek olyat többet átélni egy randin sem.

Nyilván történnek olyan dolgok, amiket utólag már viccesen mesél az ember a barátainak, ezeket is leírhatjátok, de leginkább arra lennék kíváncsi, ami tényleg ijesztő volt, ami elvette a kedveteket a másik nemtől egy időre.

Az elmúlt időszakban én is, és a baráti körömben is páran sok visszautasítást kapunk lányoktól/nőktől, mert annyira rosszul sikerültek a korábbi randijaik, hogy szó szerint némelyik már fél a férfiaktól. Persze a legtöbb nőre inkább az jellemző, hogy attól tartanak, hogy csak pár éjszakára kellenek, ami szintén sajnálatos, hisz aki tisztességes szándékkal közeledik feléjük, azok nem kapják meg az esélyt, mert valaki korábban összetörte a lelki világukat.



2016. dec. 29. 11:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, volt pár nagyon durva, amit még elképzelni is nehéz lenne. :)

Arra mondjuk én is kíváncsi lennék, hogy ilyen bunkó és erőszakos férfiakat hol ismertek meg? Rengetegszer olvasom ezen az oldalon a hasonló írásokat, hogy a randikon egyes pasik mit művelnek. De felmerül bennem a kérdés, hogy hogyan nem lehet észrevenni, hogy csak megjátsszák magukat, és nem az az igazi énjük, amit a randiig előadnak. Sosem fogom megérteni, hogy az ilyen senkiházi tirpákoknak mindig van randipartnerük, mindig akad nő, akik szóba állnak velük. Én meg egy normális pasinak tartom magam, sosem bántanék egy nőt sem, papucs sem vagyok, társkeresőn sem sablon levelet írok, de még választ sem kapok semmire. :D Valamit nagyon rosszul csinálhatok. :)

2016. dec. 29. 14:10
 12/15 anonim ***** válasza:
En ezekkel akkor ismerkedtem Meg amikor meg alacsony volt az onbecsulesem. Azota jobban szeretem magam, es vagyok annyira magabiztos, hogy nagyon jol elvagyok egyedul is. Azota feladtam a parkeresest. Ha osszetalalkozom vkivel az Jo, ha NEM, AZ is Jo.
2016. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

" Azota jobban szeretem magam, es vagyok annyira magabiztos, hogy nagyon jol elvagyok egyedul is. Azota feladtam a parkeresest."


Hülyébbnél hülyébb randik után én is pont ide jutottam, hogy nem keresem direkt nők társaságát, vagy nem hívom randira őket, mert annak nincs értelme, hogy

- az 5. randin rájön, hogy ő még mindig az exét szereti, velem csak jó volt múlatni az időt

- nem jön el

- megvacsoráztatom, de lelép

- kiderül, hogy ő nem is keres párt



Az egésszel csak az a baj, hogy a csalódások miatt otthon ül egy csomó épkézláb nő és férfi, akik akár találkozhatnának is egymással :(

2016. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"- megvacsoráztatom, de lelép "


ez kicsit félreérthető lett :) én írtam a 6-ost, arra gondoltam, nálam az viszi a csúcsot egyelőre :)

2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ami nekem picit ijesztő volt, az az volt, amikor előre megbeszéltük azt, hogy én ezen az első randin nem tudok, csak másfél órát maradni, mert dolgoznom kell később... és ezek után is, folyamatosan próbált kapacitálni arra, hogy még menjünk el randi után közvetlenül ide-oda, pedig többször emlékeztettem, hogy vissza kell mennem dolgozni. A végére felfogta, de elég kellemetlen volt, hogy ennyire erősködött és ennyire nem tartotta ezt tiszteletben.
2023. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!