Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bátran felvállalhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátran felvállalhatom a családom előtt, hogy idősebb férfivel ismerkedem?

Figyelt kérdés

Mivel már én is lassan huszonöt leszek, nem olyan szembetűnő a korkülönbség, mintha tizenhét lennék... A pasi az apám lehetne, de vonzódom hozzá, végre egy igazi férfi. És manapság talán már egész hétköznapi ez a korkülönbség de ne mis tudom...

A családomban nem volt ilyesmire példa, nagyon tartok tőle, hogy mit szólnának, ha felvállalnám. Nem rég költöztem el otthonról és hopp lett egy "idősebb gazdag pasim". Nem tudom elfogadnák-e, vagy elkezdenének összesúgni a hátam mögött...


2017. jan. 6. 11:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ezek alapján végig gondoltam, miért is tehettem fel a kérdést, és arra jutottam, hogy nem is magával a korkülönbséggel lenne gondjuk, amennyire ismerem őket... Hanem egyszerűen csak nem úgy tekintenek rám mint egy saját lábain álló felnőtt nőre, aki felnőtt döntéseket hoz. Mivel még nem rég költöztem el otthonról, szerintem még mindig kicsit gyerekként tekintenek rám, akinek vagy "úgysincsenek önálló döntései" vagy "úgyis rosszul dönt bármit csinál és hazaköltözik majd" :/

2017. jan. 6. 13:27
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként 25-50 a kor
2017. jan. 6. 13:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Elvezd, amig tudod, masokkal ne foglalkozz, de ne is idomitsd az eletre szolo donteseket ehhez a kapcsolathoz. De ez csak az en velemenyem.
2017. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
A középkorban volt hétköznapi a vén férj. Legyen már több eszed. Családot is akarsz, nem? Mikor akarsz özvegy lenni?
2017. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Ja, alig elköltözol, máris potszulot találtál. Gratulálok.
2017. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok, elvált, gyerekeim vannak. A barátnőm 24, 2 éve vagyok együtt, és remekül kijövök az anyukájával, apukájával, pedig alig idősebbek nálam, erős tisztelet van kölcsönösen. A lányukat nagyon szeretem, tisztességben, békességben, harmóniában élünk, nekik csak és kizárólag ez számít. A kor csak egy állapot.


Hidd el, nem lesz gond :)

2017. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!