Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, számotokra fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra fontos, hogy a lány haja hosszú legyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, ne másoknak akarj megfelelni. Mindig lesz olyan, akinek az aktuális hossz/szín/fazon nem tetszik. Vannak, akiknek tetszik a rövid haj, vannak, akiknek nem. De ha pl vékonyszálú és ritka a hajad, akkor hiába növeszted meg, nem fog jól kinézni. Ekkor persze, ha foggal körömmel ragaszkodsz a hosszú hajhoz, mert itt gyakorin azt írták, attól lesz nő a nő, akkor rakathatsz fel műhajat. Nos, ekkor meg sokaknak ez lesz a baja (nem beszélve arról, hogy egy alapból gyenge hajat egyébként is megviseli a plusz súly, amit ilyenkor rátesznek).

Mindig lesz valaki, aki beleköt, bárhogy is nézel ki, de ugyanakkor olyan is lesz, aki elfogad. Így inkább azt vedd figyelembe, mi áll jól az arcodhoz, és hogy érzed jól magad.

2017. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem a fenekemig ér a hajam. eddig mindegyik fiú csak dicsérte, VISZONT a nagyon rövid hajú barátnőmért is odavannak a pasik, mert jól áll neki. Ez szerintem nem elvárás, hanem inkább ízlés.de szerintem mindenféleképpen az összhatás a lényeg
2017. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó szita. Akkor ezentúl tudom, hogy aki bepróbálkozik nálam, annak csak szamár vagyok a ló helyett, és elküldhetem a fenébe.


[link]


Mert inkább ezt a jó kis hajamat választom.

2017. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki kikéri magának, hogy miért olyan az ízlésünk, hogy egy jellemzően női külső jegyet tartunk vonzónak, az ugye fordítva is betartja ezt az elvet?
2017. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fontosnak nem fontos, inkább az, hogy az arcához, a személyiségéhez illő haja legyen. Van akinek a rövid áll jól.

Személy szerint nekem jobban tetszik a hosszú haj, de ha épp olyan a lany, akkor a röviddel sincs gond.

2017. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A barátom néhány éve mondta, hogy a rövid haj nőietlen, neki csak hosszú hajú barátnője lesz. :D Aztán találkozott velem. (Fül fölé érő volt, amikor megismert, most kicsit hosszabb, a fülem közepéig ér :D ) Az én hajam viszont nagyon tetszik neki. Ennyit erről. :D
2017. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Kb ugyanez :D Barátom mindig úgy volt vele, hogy hosszú hajú csajjal tudna csak együtt lenni, aztán összejött velem, nekem az államig ér :D Kérdeztem, hogy szeretné-e, ha megnöveszteném (én nem tudtam dönteni, hogy növesszem-e), azt mondta, hogy ne, nekem kifejezetten jól áll így :D Szóval előre lehet bármit mondani, aztán jön valaki, aki felforgatja az egész "kívánságlistát" :D

2017. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen. Kb az áll vonaláig érjen minimum. Fiús haj nem jó.
2017. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!