Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Egy gazdag, de alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy gazdag, de alacsonyabb "hétköznapi" pasival randiznátok vagy minden esetben kizártnak tartjátok? Van köztetek "kakukktojás"?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, nem rólam van szó, szóval ez nem burkolt társkeresés csak eszembe jutott, hogy a hírességek között nem is annyira ritka az alacsony pasi-modell/színész nő párosítás. Itt van néhány pár, akik között Gigi Hadid barátja a legmagasabb 175-el, a többiek 5'8" körül (173) vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mondjuk a Liv Tyler pasiját nem értem, mert ő még csúnya is, na mind1. Szóval ti el tudnátok képzelni egy gazdagabb, de alacsony vállalkozó/mérnök pasival egy ilyen kapcsolatot, vagy ez csak a hírességeknél divat? Gondolom nagyrészt a személyiségük miatt is vannak együtt, mert azért Hollywoodban van jó néhány Joe Manganiello-hoz vagy Chris Hemsworth-hoz hasonló "álompasi" és ezeknek a nőknek is lenne miből válogatni.



2017. jan. 28. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már megint egy gnóm keresi Gigi Hadidot, de ha Chris Hemsworth bejön, mocsok vagyok.
2017. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es, én az ilyenen már meg sem lepődök!
2017. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz egy pasi helyes,hogy égimeszelő.

Ez nem függ össze.

Gazdagabb pasik között az ízléses, jó humorú, kedves férfiak a nyerők.

2017. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#11: Te most nagyon eltévesztetted a házszámot. Sehol nem írtam azt, hogy Gigi Hadid féle csajokra bukok, csak arra akartam rávilágítani, hogy az ilyen VS kaliberű álomtestű sztárok sem csinálnak nagy ügyet a magasságból és arra voltam kíváncsi, hogy van-e köztetek is olyan, aki hasonlóan gondolkozik. Mellesleg, akkor szerinted Mark Wahlberg is egy gnóm?
2017. jan. 28. 16:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Mark Wahlberg jó pasi és látszik rajta, hogy nem kell a szomszédba mennie önbizalomért. :)
2017. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!