Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy átlag csávó költ egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlag csávó költ egy csajra pl. ő fizet moziban, étteremben, vagy vesz ruhát, virágot, bonbont, alkoholt nem érzi a nő kellemetlenebbül magát h adnia kéne szexet cserébe?

Figyelt kérdés
Ajándékokkal az átlag lánynál könnyebb becsajozni, vagy inkább csak kellemetlen lekötelezettség érzést kelt? Mi az amit egy nem valami jó, átlagos kinézetű csávótól egy csaj még szívesen elfogad és pozitív érzést kelt? Meg ha egy átlag csinos 20 éves jó csajt akinek valószínűleg vannak meg voltak idősebb pénzesebb udvarlói vagy akik költöttek rá jócskán, egy italra discoban vagy napközben egy kávéra hívod meg, vagy egy sétára hívod el randizni akkor nem nézhet gyerekesnek vagy csórónak magához?
2017. febr. 5. 00:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogy mondjuk egyik előző, vagy akár több 30 éves csávójától kapott telefont vagy egy külföldi utat vagy drága étterembe hívta meg, furikázta autóval, meg tízezrekért ruhákat vett neki, aztán szakítottak te meg mondjuk első randinál meghívod egy pár száz Ft-os kávéra?
2017. febr. 5. 00:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok ilyenek akik a pénzre utaznak. Ha egy átlagos srác hív meg az szerintem nagyobb megtiszteltetés mint ha egy gazdag. És a sexes részt meg verd ki a fejedből mert csak gazdagéknál működik így.
2017. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vagy egy átlag 17 éves csajnak ha fizetsz egy mozit akkor az nehezíti vagy könnyíti h felmenjen hozzád?
2017. febr. 5. 00:12
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ciki ha a suliban van egy italautomata és meghív egy 70, vagy 100 Ft-os teára vagy kávéra és úgy isztok meg egy italt?
2017. febr. 5. 00:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ilyenek merülnek fel a lánnyal kapcsolatban. Gondolom nagyon pénzes lehet, és te is ezt várod el magadtól, de ha magamból indulok ki, akkor nem kell. Sosem a pénz számított egy fiúban, hogy mit vesz, mennyiért vesz, hanem sokkal inkább a gesztus és odafigyelés. Ez persze fordítva is működik.
2017. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen de ha mondjuk egy csinos csaj az exével lakott eddig és ezzel spórolt havi 60 ezreket meg autóval kényelmesen furikázták, vagy az kifizette a 230 ezer Ft-os iskolai tandíját, vagy vett neki 30 ezer Ft-os ruhákat, aztán szétmennek ezután te ha a sétálni hívod el randizni vagy egy 300 Ft-os teára, meg bkv-val utaztok azért túl nagy a lecsúszás életszínvonalban, akkor is ha nem egy pénzéhes a csaj, nem?
2017. febr. 5. 00:56
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit szól egy átlag csaj vajon ha egy átlag fiú osztálytársa visz neki vmi udvarlási ajándékot, meg minek kéne lennie? Vajon segítene valamit az udvarlásban, meg milyen értékűnek kéne lennie, hogy segítsen?
2017. febr. 5. 01:03
 8/16 A kérdező kommentje:
Odafigyelés alatt mit értesz, nincs minden csinos csajnak több fiúismerőse vagy discoban udvarlója aki beszélgetés során rengeteg kérdést feltesz neki, plus még facebookon is kérdezgetik hogy mi van vele?
2017. febr. 5. 01:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejöttök, úgyis hamar észreveszi, hogy melletted nem lesz arany élete. Vagy elfogadja vagy nem, ha nem, akkor jobb is, hogy elválnak útjaitok. Ennyi, ne gondold ennyire túl!

Odafigyelés alatt azt értem, hogy mikor együtt vagy a pároddal, kedveskedsz neki, megleped őt apró dolgokkal, és ezek a dolgok nem is igazán tárgyak, hanem pici gesztusok, amikkel kimutatod, hogy szereted őt.

2017. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom eldönteni hogy komoly e a kérdés. Mert amennyiben igen úgy vagy gyerek vagy még vagy még életedben nem láttál élőben nőt.

Én 21 éves vagyok 30 éves a párom és nem fizet nekem több tízezres ruhákat meg tandíjat meg amiket itt összehordtál. Sőt egyáltalán nem ismerek olyat akinél ez így működne. Esetleg még azt tudom elképzelni hogy egy konkrét lányt akarsz... mit is akarsz? Megfektetni vagy valami komolyabbat?

Szerintem felejts el mindent amit eddig hittél és kezd elölről. Nincs azzal gond ha teára vagy kávéra hívják meg az embert de ezt ne azért tedd hogy így szobára menjen veled mert ez nem jó gondolatmenet. Ha pénzen akarsz nőt venni ahhoz sokkal többet kell költened. Ami a csajt illeti akit vázoltál ha fizettette a pasijaival a dolgait akkor messze nem a te pénztárcádnak való és ezt szerintem ő is nagyon jól tudja így eleve nem megy veled sehova. Ami a normál átlag nőt illeti azok nem fogják negatívan értékelni ha kávéra vagy moziba vannak meghívva hisz ez a rendje a dolognak nem az hogy egy karibszigeteki villába mentek az első randin.

2017. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!