Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha lenne egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha lenne egy lány, akivel nagyon lefeküdnétek, de a lány végül visszatáncol és mégsem adja magát csak szexre, az nálatok?

Figyelt kérdés
...nálatok mit váltana ki? Több érdeklődést? Tegyük fel, hogy nagyon bejön a csaj testileg, emberileg viszont nem igazán ismered, mert bár pár hónapja chateltek, de mindig a szex volt a téma, ami neked úgy okés is volt. Most viszont már beleélted magad, megszexelnéd a csajt erôsen, de ő mégis úgy dönt, hogy nem megy bele. Könnyen menne lenyelni ezt a békát? Nőne a csaj a szemedben?

2017. febr. 5. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"megszexelnéd a csajt erősen" xDDDDDDDDDDDD Gyerekek mit keresnek a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?

Azt hiszem van tiniknek is.

2017. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😏 Ugyanmár, csak viccesen fogalmaztam.
2017. febr. 5. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
#2 az az egyéb/humor kategóriába való. ;)
2017. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is akart megismerni, mint személyt, akkor csak le szeretne veled feküdni. Ha pedig csak le akar feküdni, akkor nem fog örülni neki. Ez pedig nem fogja belőle kiváltani, hogy akkor most ő kapcsolatot is akarjon. Ha te is csak le szeretnél vele feküdni, akkor oké, feküdjetek le. Viszont ez a srác nem fog többet akarni szexen kívül. Ha eddig nem akart megismerni, akkor tényleg csak arra kellesz neki. Ezt pedig már te döntöd el, hogy ez neked oké, vagy nem. 18/f
2017. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Válasz esetleg a kérdésemre? Randizás kategóriába írtam és az passzol is, szóval nem tudom mi a gond🙄
2017. febr. 5. 16:08
 6/10 A kérdező kommentje:
4: Végre egy normális válasz. Köszönöm!
2017. febr. 5. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap szexről való csetelés után becsapva érezném magam, illetve hogy pont eléggé megismertelek ahhoz hogy ne akarjalak jobban.


Egyébként nem preferálom az ilyen beszélgetéseket. A szex fontos, de korántsem egyedüli összetevője egy kapcsolatnak.

2017. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először könnyen lenyelem, bár csalódás. Ez végülis azt jelenti, hogy vagy én nem voltam elég jó csábító, vagy ő különösen bizonytalan. De ha ez ismétlődik, akkor az már azt mutatja, hogy a csaj abszolút nem tudja mit akar, valamilyen lelki problémája van.


A bizonytalankodástól senki nem nő a szememben, legjobb esetben is csak nem csökken. 42F

2017. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mitől nőne? Hagynám mert nem lenne értelme folytatni hiszen visszautasított
2017. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha komolyan akarom a csajt, akkor kitartó vagyok.


Ha csak meg akarom fektetni, akkor nem erőltetem

2017. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!