Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy tök átlagos lány több férfi "rajongót" képes maga köré gyűjteni, mint bárki más? Mit tudhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy távoli lány ismerősöm. Igazából a párom okán ismerem, neki kollégája, de a párom is úgymond odavan érte... De nincs ezzel egyedül. Megfigyeltem, hogy a cégnél, ahol dolgoznak, minden férfi hülyül, viccesen udvarolgat neki, az is, akinek van barátnője és láthatóan rajonganak a csajért. Mindenféle egoizmus nélkül mondom, hogy külsőre tipp-toppabb csaj vagyok, mint ő és az említett férfiak barátnői is... Nincs benne külsőre semmi extra, átlagos alkat, hosszú barna haj, full szürke öltözködés, kicsit karakteresebb arc nagyobbacska orral, igaz a mellei nagyok, de elég lógosak és nem teszi ki őket... Nem értem. Mit tudhat? Először amúgy bevallom, dühös voltam rá így ismeretlenben is, de most már inkább érdekel, hogy vajon mitől van ilyen hatással a férfiakra ez a 22 éves fiatal csaj.
2017. febr. 10. 14:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ilyen lány vagyok, hétköznapiasan öltözködök. Teljesen spontán vagyok, mindig érdeklődő.
2017. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!