Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy tök átlagos lány több férfi "rajongót" képes maga köré gyűjteni, mint bárki más? Mit tudhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy távoli lány ismerősöm. Igazából a párom okán ismerem, neki kollégája, de a párom is úgymond odavan érte... De nincs ezzel egyedül. Megfigyeltem, hogy a cégnél, ahol dolgoznak, minden férfi hülyül, viccesen udvarolgat neki, az is, akinek van barátnője és láthatóan rajonganak a csajért. Mindenféle egoizmus nélkül mondom, hogy külsőre tipp-toppabb csaj vagyok, mint ő és az említett férfiak barátnői is... Nincs benne külsőre semmi extra, átlagos alkat, hosszú barna haj, full szürke öltözködés, kicsit karakteresebb arc nagyobbacska orral, igaz a mellei nagyok, de elég lógosak és nem teszi ki őket... Nem értem. Mit tudhat? Először amúgy bevallom, dühös voltam rá így ismeretlenben is, de most már inkább érdekel, hogy vajon mitől van ilyen hatással a férfiakra ez a 22 éves fiatal csaj.
2017. febr. 10. 14:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, ez tény, mert már 2 éve megvannak ezek a szinten, mióta látom, hogy mások is így vannak, azóta pláne nem. Régen nagyon-nagyon féltékeny voltam, most már érdekel :D
2017. febr. 10. 15:33
 12/21 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Mert a tökátlagos kinézetű lányok nagy általánosságban sokkal közvetlenebbek, barátságosabbak, vevőbbek a humorizálásra, kevésbé sértődékenyek, mindenre tudnak valami frappánsat reagálni satöbbi', satöbbi', satöbbi'. Ellenben a hozzád hasonló tip-top csajok olyanok, mint akik karót nyeltek, a fejeteket kb. 25-35°-ban felfelé tartjátok flegmaságotokban, lerí rólatok a "mit akartok ti itt, kis csúnya, rusnya, lumpenprolik" mentalitás, szintén lerí rólatok a "kizárólag a kiváltságos jóképű, népszerű pasikák közelíthetnek meg 2 méteren belül" gondolkodásmód. Na pont ezért rühellem és kerülöm a nagyon-nagyon jól kinéző nőket. Ha csak rátok pillant valaki a "kategóriátokon" kívül eső faszik közül, lenézőek, ignorálóak, faragatlanok vagytok vele. Mellesleg megszólalni, reagálni sem tudtok soha semmire, mert arra nem vagytok képesek, hogy egy párbeszédhez hozzá tegyetek valamit. De a pasika bezzeg szórakoztasson titeket, mert "egy pasi legyen vicces" satöbbi', satöbbi', satöbbi'. Fúúú... szánalom!!!
2017. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is tök átlagos vagyok, kis jóindulattal helyeskének lehet mondani, de engem is mindig nagy férfitársaság vett körül. Nekem ez teljesen természetes volt mindig is, később, egyetemen amikor sok csaj kérdezte irigykedve, hogy mit tudok, illetve, én is kicsit jobban körülnéztem, hogy a többi nő hogy viselkedik, akkro jöttem rá: nyitott vagyok, nincsenek nálam tabuk, bármiről lehet velem viccelődni, imádom a disznó vicceket, vissza is tudok vágni, teszek a társadalmi normákra és nem vagyok sértődős. Nem is tudom megsértődtem-e valaha bármin. Szerintem az én esetemben ezért. Lehet ő is hasonló típus. 26/N
2017. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Engem egy pont ilyen csajjal csaltak meg.

A titka, hogy mindenkit hülyít. Flörtöl mindegyikkel, azt mondja nekik, amit hallani akarnak. Nagy mellek meg nyilván ad egy kis pluszt.

De mondjuk úgy, hogy ő lesz minden, amit a barátnőjüktől nem kaphatnak meg. Direkt csinálják ezek a nők, mert valószínűleg nekik minden pasi hódolata kell ahhoz, hogy nőnek érezzék magukat.

Undorító egy fajta az biztos, de olyan könnyen bedőlnek a pasik, hogy szégyen. ÉS az se zavarja őket, hogy tudják, hogy a fél város megfektette őket.

2017. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

# 14: Azért ez elég túlzás és nyilván a saját csalódottságodból fakad...

Én pl. közvetlen vagyok mindenkivel (nőkkel is), amit tény, hogy sok pasi úgy vesz, hogy ez felhívás keringőre, vannak, akik be is is próbálkoznak, de ez engem semmire nem kötelez. Nem szoktam teret engedni a próbálkozásoknak. Ennek ellenére volt olyan feleség, aki egyszer szabályosan nekem támadt, csak mert beszélgettem a párjával. Nem értettem a dolgot (nem csak én, mások sem a társaságban, mindenki mellém állt, mert látták, hogy az égvilágon semmi nem történt). Ehhez képest az eset után a pasi hívogatni kezdett és egyértelmű ajánlatokat tett. Elutasítottam, de rögtön megértettem, hogy mi baja volt a nőnek... a férjében nem bízott, és a jelek szerint nem alaptalanul.

2017. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Közvetlenség ide, közvetlenség oda, azt én sem értem, hogy miért kell az ember lányának ezer pasival dumálgatnia pl. a közösségi oldalon, mikor párja van. Ezt a kérdésemben szereplő hölgyeményre írom. Sokáig emiatt voltam féltékeny, mert bár "direktbe" nem találkozott az én párommal, de mióta ismerik egymást, a napi 10 fb üzenet megvolt, megvan... csak már azért nem zavar, mert tudom, hogy nem csak vele. Sokáig nem tudtam. Na, szóval az okát nem értem, az biztos, ha nincs mögöttes szándék. Én a páromon kívül férfival csak az unokatestvéreimmel chatelek, velük sem napi szinten...
2017. febr. 10. 17:03
 17/21 A kérdező kommentje:
És mivel neki is van pasija, ez nekem nagyon fura, de oké :D
2017. febr. 10. 17:04
 18/21 anonim ***** válasza:

Te magadból indulsz ki, de nem mindenki olyan, mint te.

Nekem is van férfi barátom, több is, akikkel már azelőtt is barátok voltunk, hogy a párommal összejöttünk volna. (És nyilván azért a barátaim, mert más nem alakult ki köztünk.)

Nekem például egész egyszerűen nagyobb a kommunikációs igényem, mint a páromnak, ráadásul 90%-ban itthonról dolgozom, nem igazán elégül ki a társasági igényem. A párom az ő kevés igényét kielégíti a munkahelyén.

(Nyilván egymással is beszélgetünk azért, nem is keveset, de azért jó néha másokkal is "csacsogni" csak úgy. Mondjuk én nőkkel is ugyanúgy tudok, ez nemtől teljesen független nálam.)

2017. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hűű, bakker, most hirtelen a kérdésben leírásában már megijedtem egy pillanatra, hogy rólam van szó. :D

Csak nem 22 vagyok.


Ja, meg én nem chatelgetek egyikkel sem. De az ilyen "viccesen udvarolgatás" egyébként nekem is furcsa párban lévő emberektől, pláne amikor erősebb elejtett mondat/utalás van.. (Nekem is van párom, nekik is 90%-ban pedig). Szerintem ez kb. mindenhol így lehet..

Na meg gondolom személyiségre is normális kategória,akivel lehet hülyülni is, ennyi.

2017. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Általában azokat a lányokat rajongják így körbe, akik közvetlenek, kommunikatívak, érdeklődőek, nyitottak, vevők a "férfias" (gusztustalan vagy szexista) poénokra, mindenre van valami frappáns visszaszólásuk és nem sértődékenyek.
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!