Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelt kérdés
Már sok idősebb férfitól is hallottam ezt sőt ezen az oldalon is olvastam már, hogy egy olyan lányt aki tényleg nagyon szép és nyilván nem vak meg nincs önbizalomhiánya sem akkor neki nem a külsejét kell dicsérni? Sőt azt igazából nem szabad úgy nagyon megdicsérni hanem inkább a lelkére kell hatni és úgy kell bókolni neki? Mert hogy a külsejét nyilván napi szinten dicsérik és már unja is meg tudja magáról nyilván hogy gyönyörű nem kell megdicsérni, mert azzal csak érdekesebb leszel a szemében ha te nem "hódolsz be" a szépségének és ha bókolsz is neki akkor is a belső értékeit kell hangoztatni. Én ezt ki akarom próbálni mert szerintem nem hülyeség, van valakinek tapasztalta ami ezt cáfolja vagy igazolja?
2017. febr. 12. 23:32
1 2 3
 11/23 A legrosszabb ***** válasza:
#11: Oké, mami. Igyekszem.
2017. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Senkinek sem csak a külsejét kell dicsérni.

Biztos nem kezdenék olyannal, aki csak a külsőm miatt van velem.

2017. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy lány iker párt, akiket az egyetemen ismertem meg.


Mindketten irgalmatlanul jól néznek ki: hosszú lábak, jó test, nagyon vékonyak, szép arc, hosszú haj, kék szem... azért úgy felhúzná őket bármelyik srác. Nem rúgná őket ki az ágyból sok férfi. Egy petéjűek, csak a hajuk más színű, mert más milyenre festik. Így lehet őket megkülönböztetni. Na a lényeg, hogy ha a hajukat, arcukat, testüket, szépségüket dicsérem, akkor szinte meg se hallják. Nem is reagálnak, nem érdekli őket stb. UNJÁK. Tényleg unják.


Viszont olyan, mintha egyértelműen lázas igyekvésben lennének, hogy bebizonyítsák, hogy ők OKOSAK. Folyton hangsúlyozzák, hogy ők ilyen meg olyan szakra járjnak, ahol okosak vannak ám... (közben amúgy nagyon magolós mindkettő).


Ha éppen megértenek valamit és megoldást bemondják, akkor ott teszik magukat, hogy ők aztán mennyire okosak. HA pedig én nagy néha azt mondom nekik, hogy ... "Jééé, Lányok ti nagyon okosak vagytok!"

Akkor mindkettő kb oda jön, ad egy puszit aztán azt mondják: "Ugye? Mások bezzeg sose veszik észre, pedig okosak vagyunk!"


Szóval süt róluk, hogy okosak akarnak lenni, mert a szépséget már megkapták, és azt már tudják, hogy szépek.

Tényleg bombázók amúgy, tehát kevés ilyen egyértelműen jó nő ismerősöm van. Talán az szépség hibájuk, hogy túl magasak és ahhoz túl vékonyak... DE azért olyan hosszú és szép combokat még nem láttál, mint amilyen nekik van.


Szóval a kérdés ebből a szempontból szerintem igaz. Legalábbis az én tapasztalataim szerint egyértelműen van igazság tartalma, és amúgy logikus is. Erre már amúgy én is rájöttem évekkel ezelőtt. :)

De minden ember más persze. Viszont sémák, akkor is léteznek.

2017. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Régen én is kövér dagadt nő voltam szinte egy deka bókot nem kaptam és kb az önbizalmam is a 0-àt súrolta elég keményen!De ma màr legalàbb annyival jobb hogy nem vagyok rusnya de nem igazàn tudok örülni neki ha csak a kűlsőmet dicsérik mert az olyan felszínes !Egy kevésbé szép nőnek is lehet azt mondani hogy jó a segged meg a melleid !Sztem próbàld meg a belsőjét dícsérni sztem azt jobbam fogja értêkelni !
2017. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"ha te nem "hódolsz be" a szépségének"


Ez nem behódolás, senki sem szereti, ha csak a külsejét veszik észre.

Persze, ha már jóban vagy valakivel, akkor megdicsérhetsz egy új frizurát vagy ruhát, de egy normális nő sem örül annak, ha csak egy csinos segget és cicit látsz benne.

2017. febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Diavolino44 ***** válasza:

En akkor kicsit mást írok, mint mindenki. S a kilences hölggyel értek egyet, mert az exeknel ezt tapasztaltam en is. Nem azert öltözik fel csinosan, ditetazik, edz, hogy ezt ne értékelje senki. Viszont az mas kerdes milyen stílusban teszed, a fuh de jo a segged es ez a ruha nagyon jol all neked között ég es föld a különbség. En külsőre bokolok általában, miert?? Mert az őszinte!! A nem őszinte bokot megérzik a csajok. Sok időnek kell eltelnie, hogy a belso tulajdonságokat értékeljem.

Amugy találkoztam olyan lánnyal aki direkt utalta ha külsejére bokoltam. O azt értékelte, ha az eszet vettek észre, nyilván ez komplexus, de ha senki sem tokeletes.

2017. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

" En külsőre bokolok általában, miert?? Mert az őszinte!! A nem őszinte bokot megérzik a csajok. Sok időnek kell eltelnie, hogy a belso tulajdonságokat értékeljem. "


Nyilván, akit 5 perce ismertél meg, azt nem ismered :) Ha 5 perc után a belső tulajdonságait dicséred, akkor csak nevetséges leszel :) A kérdező nem fejtette ki, hogy milyen kapcsolatban van a kiszemelt hölgyekkel.

2017. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Esetemben teljesen igaz, és én nem is vagyok extrán szép.
2017. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott. Pl nekem nagy mellem van, ha valaki azt találná mondani hogy milyen szép melled van, az kb nem érdekelne egyáltalán. De ha úgy fogalmaz hogy ő teljesen oda van a nagy mellekért, az egy teljesen más dolog, azzal saját magáról is elárul valamit, nekem szimpatikusabb sokkal (azért egy ismerkedést ne a mellekkel kezdjünk, ezt csak példának írtam). Nyilván ehhez tényleg kell annyi önbizalom a nő részéről, hogy magára vegye :).

Az egyik legviccesebb bók amit valaha kaptam, az valami ilyesmi volt: Te ezt sose fogod megérteni, mert túl intelligens vagy (a beszélgetés arról szólt, hogy miért szarik a betörő heccből a szoba közepére :D ).

2017. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aki tudja magarol hogy szep,annak nem mondasz ujdonsagot vele,aki meg nem hiszi el vagy nincs tisztaban,az megint csak nem tud mit kezdeni vele.Nyilvan mindenkinek jol esik egy-ket jokor mondott bok,de a szepseg mulando,nekem ket kislanyom van,nagyon orulnek ha majd a pasik a belso ertekeikert lennenek veluk es en eszerint nevelem oket.
2017. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!