Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelt kérdés
Már sok idősebb férfitól is hallottam ezt sőt ezen az oldalon is olvastam már, hogy egy olyan lányt aki tényleg nagyon szép és nyilván nem vak meg nincs önbizalomhiánya sem akkor neki nem a külsejét kell dicsérni? Sőt azt igazából nem szabad úgy nagyon megdicsérni hanem inkább a lelkére kell hatni és úgy kell bókolni neki? Mert hogy a külsejét nyilván napi szinten dicsérik és már unja is meg tudja magáról nyilván hogy gyönyörű nem kell megdicsérni, mert azzal csak érdekesebb leszel a szemében ha te nem "hódolsz be" a szépségének és ha bókolsz is neki akkor is a belső értékeit kell hangoztatni. Én ezt ki akarom próbálni mert szerintem nem hülyeség, van valakinek tapasztalta ami ezt cáfolja vagy igazolja?
2017. febr. 12. 23:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy senki sem írta az arcra, mosolyra irányuló bókolást. Tapasztalatból beszélek, hogy ha ezt eddig bevetettem, irulás-pirulás, zavarba jövés lett az eredmény szinte mindig. "Bájos a mosolyod", "szép arcod van" - ez tuti siker. Plusz van az a típus, akinek kis gödröcskék jelennek meg az arcán mosolygás, nevetés közben - ezt is meg lehet említeni.

Viszont: a szemet megdícsérni tilos. Az a nőknek olyan sablonos, üres szöveg. Sokkal többet jelent nekik, ha hosszan belenézel a szemükbe. Amikor egy pár másodpercre megáll az idő, megszűnik a külvilág...

Alakot, feneket, mellet dícsérni a legnagyobb butaság. Ha egy nőn jól áll egy ruha, azt meg lehet említeni, csak úgy finoman, plusz azt is szeretik, ha megdícsérik az aktuálisan új frizurájukat.

Az, hogy a lelkükre kell hatni, természetesen igaz, de nem csak a szép nőknél, hanem mindegyiknél. Csak ehhez meg kell őket ismerni. A gond meg pont az szokott lenni, hogy XY látásból ismer egy szép nőt, és nem tudja, hogy közeledjen hozzá.

Remélem, tudtam segíteni. 34/F

2017. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ellentmondok a 22. válaszolónak, nekem szépek a szemeim, és igenis szeretem, ha ez másoknak is feltűnik. Mindig olvadozok, amikor a párom hosszan belenéz a szemembe, és akkor mondja, hogy szerinte mennyire gyönyörű vagyok, és hogy először a szemeimbe szeretett bele.


Mondjuk egy idegen embertől nyilván ez furább lenne. De ha nem ismer, mégis, hogyan dícsérje a lelkem? Mondogassa, hogy milyen kedves a mosolyom? Az cuki, de egy köszöneten túl nem vezet. Sőt, úgy általában egy bók sem. Az meg igaz, hogy ha meglátott, és odajön hozzám, amikor éppen savanyú, unott képpel bambulok ki a fejemből, hogy mennyire kedvesnek tűnök, igazán megismerne, az elég hihetetlen. Mindezek ellenére azért én is szeretem, ha a külsőm (is) dicsérik, miután megismert, akkor meg persze egyéb belső tulajdonságokkal is jöhet, ami éppen aktuális (humor, akkor már jöhet a kedvesség, odaadás, főzőtudomány, tökmindegy, bármi).


Én valahogy nem tudom megunni az engem dicsérő szavakat, a piedesztál az, amit nem tudok elviselni. Emberi lény vagyok, nem valami istenség, tessék eszerint is kezelni.

2017. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem igaz, minden nő szeret rendes bókot kapni a külsejére, pl. hogy gyönyörű szép vagy.
2017. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!