Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nem volt csók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nem volt csók. Végzetes hiba?

Figyelt kérdés

26 vagyok, neten ismertem meg egy nagyon szép lányt, 27 éves.

Hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy moziba megyünk, és tegnap össze is jött, amit nem gondoltam volna.

Nagyon szép, és folyamatosan az van bennem, hogy bárkit megkaphatna, pénzes vállalkozót, tőlem jobb csávókat, jobb autóval stb. Picit égtem is h a 30 éves kocsimba ültettem be.

Nagyon sokat, és jókat beszélgettünk a mozi felé az úton. Semmi kínos csend nem volt, sőt visszafelé úgy láttam rajta h még jobban megkedvelt.

A házukig hazavittem, ott kint a hidegben még kb 10 percig beszéltünk, nevettünk, 3szor búcsúztunk el puszival h na most már tényleg megyünk. És az egyik ilyen alkalommal megöleltem magamhoz, amit sztem nem tudott hova tenni XD

Elcsesztem hogy nem smároltam le, lehet azt "várta", de nagyon bennem volt az h tőlem sokkal jobbakat megkaphatna, tényleg szinte bárkit, és ha kezdeményezek, és ő nem vevő rá, akkor csak még jobban megcsappan az önbizalmam...

Mondta h nagyon vigyázzak a hazafelé úton, én kértem tőle ismétlést h találkozzunk újra, annyit mondott h megbeszéljük, és elmosolyodott kedvesen.

Tökösebbnek kellett volna legyek...nagyon bánom h meg sem próbáltam megcsókolni.

A mozizás közben nem "érintkeztünk" nem akartam letámadni, h tapizom meg stb, lehet ez is hiba.

Nagyon kijöttem a randizásból :(



2017. febr. 19. 09:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Dehogy töketlenkedted el! És hagyd abba a kesergést, meg az önostorozást! Írtál már neki facén? Nem?! Gyerünk, gyerünk! Nem kell semmi különöset mondanod, csak valamit, hogy köszönöd a délutánt/estét, mert nagyon jól érezted magad.

A többi már magától fog menni.

Búcsúzás: - Mikor láthatlak legközelebb?

Na, azért!

2017. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

írtam neki persze, még tegnap este.

ő is azt írta h nagyon jó volt a találkozó, azóta is beszélgetünk.

sajnos nincs bennem meg az a hit, hogy kellhetek neki, és életemben most érzem ezt először egy lánynál akin randin voltam. 4 barátnőm volt, ebből 3 egy éves, a legutóbbi pedig 2.5 éves kapcsolat volt.

de rajtuk kívül is, minden randimat teljesen "uraltam" , magabiztos voltam, stb. Igazából ezzel most sem volt gond, csak nem hittem el hogy egy enyirre szép lánynál lehet keresni valóm, pedig nagyon sokan mondják h igen jóképű srác vagyok. (én viszont tudom hogy a fejemben vannak falak amiket le kellene küzdjek, nos ez néha sikerül, néha nem)

Az utolsó cserkész szavai zengenek a fülemben:

"senki se szeret, mindenki utál, vesztes vagy....mosolyogj te barom! :)"

2017. febr. 19. 16:38
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyi a lényeg, hogy szép/jóképű legyen, akkor megette a fene az egészet. Ha érdekled, szépségkirálynő is lehet, akkor is kelleni fogsz neki.
2017. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Örömmel hallom, hogy írtál neki. Minden rendben lesz, csak ezt a kishitűséget hagyd el. Tudom, könnyű mondani.

Azért egy dolog megütötte a fülemet: az uralás. Remélem, hogy csak suta szóhasználat. Legyél természetes, inkább szerény, mint magabiztos.

Egyébként a nagyon szép nők általában hátrányban vannak, mert senki sem meri megszólítani őket. A lelküknek pedig semmi köze a szépségükhöz. Lehetnek épp oly bizonytalanok, mint te.

2017. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

igen, csak egy asszociáció volt. Értsd: arra tereltem a randit amerre szerettem volna.

Most történt meg először hogy igazából közösen tereltük a témákat, oda vissza minden.

szerény voltam, udvarias, és természetes is. Mondtam neki h egy 30 éves kocsim van (azzal is mentünk) öreg szekér, de hűséges.

Féltem hogy lenéz, mert nem vagyok jómódú, így inkább felkészítettem, de nem éreztem abszolút rajta h fikázná, meg nem vágott fejeket stb. Nem nyomkodta a telefonját a randin, pedig majd 5 órát voltunk együtt.

2017. febr. 19. 18:15
 16/31 anonim ***** válasza:

Jesszusom, neked volt ilyen tapasztalatod, hogy randin telefonnyomkodás?! Ajjaj, még annál is öregebb vagyok, mint gondoltam. Nekem ez maga volna a bunkóság.

5 óra, mondjuk 2-t levonok a mozira, de hiszen az 3 óra tisztán! Te miről beszélsz, te nem aggódsz, hanem dicsekszel! :))

Nem lesz itt semmi gond, és igenis, ne rohanj ajtóstul a házba, add meg a módját. A párkapcsolat minden elemére igaz, hogy ne kapkodj, ne siess, a lassabb megközelítés sokkal élvezetesebb, mint a lerohanás. (Na jó, néha annak is van varázsa.)

2017. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

nem volt ilyen tapasztalatom szerencsére, de hallottam hogy bőven van ilyen sajnos.

sokat beszélgettünk tény, de az érintések, elmaradtak, ezt is bánom már kissé, hogy azért hátát megsimogathattam volna vagy kezét megfogni pl a moziban ilyesmi. De pont ezt az ajtóstul házba rontást akartam elkerülni. bármi legyen is legalább még egyszer szeretnék vele randizni :)

2017. febr. 19. 19:08
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes, nálam se feltétlenül van az első randin csók, sok mindentől függ. Attól, hogy én várom, lehet, hogy a pasi nem érzi még idejét, vagy fordítva. Az rosszabb, ha megpróbálnak megcsókolni, amikor én nem akarom, mert nyilván nem megyek bele, és utána meg kínos percek következnek. A másodikon viszont már mindenképp szokott lenni.

Neked nem az lesz a veszted, hogy nem csókoltad meg, hanem az, hogy túlagyalod és lemondasz róla már azelőtt, hogy ténylegesen bepróbálkoznál. Ezt az önbizalomhiányos hozzáállást meg lehet érezni, és én pl menekülök az ilyen pasiktól, szóval szedd össze magad, ember. Elment veled egy randira, tehát érdekelted. Ha elmegy még egyre, az azt jelenti, hogy az első randi mindenféle jó és kevésbé jó szituja után is érdekled még, a 30 éves kocsiddal is (ez amúgy mióta gond? én most kerültem vissza a húspiacra, de 5-6 éve még az is meglepő volt, ha egy huszonévesnek saját kocsija volt). Szóval kapd össze magad és tervezzetek egy második randit.

Egyébként első randin engem nem zavarna, ha a moziban mondjuk megsimogatja a kezem a pasi, vagy ráteszi az övét az enyémre, de a mozi szerintem nem ideális elsőrandis helyszín. Ott nem lehet beszélgetni.

2017. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Fogadd meg, amit #18 írt, nőként jobban ért hozzá.

Semmi nem utal arra, hogy ne lenne következő randi.

Apropó, megkérdezted tőle, hogy mikor láthatod legközelebb, mert a mozi nem a legjobb hely a beszélgetésre?

Sétához hideg van, valami kultúrhelyet találj ki, ahol legalább a kabátot le lehet venni. Merre vagytok?

2017. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Van akinrél igen, van akinél nrm. Ha van az elsőn az a baj, ha nincs akkor az a baj. Azt hogy a nő menetrendje szerint 1-10.-ig melyik randin kell csók, azt a férfinak kell kitalálni, thát lottó...
2017. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!