Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nem volt csók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nem volt csók. Végzetes hiba?

Figyelt kérdés

26 vagyok, neten ismertem meg egy nagyon szép lányt, 27 éves.

Hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy moziba megyünk, és tegnap össze is jött, amit nem gondoltam volna.

Nagyon szép, és folyamatosan az van bennem, hogy bárkit megkaphatna, pénzes vállalkozót, tőlem jobb csávókat, jobb autóval stb. Picit égtem is h a 30 éves kocsimba ültettem be.

Nagyon sokat, és jókat beszélgettünk a mozi felé az úton. Semmi kínos csend nem volt, sőt visszafelé úgy láttam rajta h még jobban megkedvelt.

A házukig hazavittem, ott kint a hidegben még kb 10 percig beszéltünk, nevettünk, 3szor búcsúztunk el puszival h na most már tényleg megyünk. És az egyik ilyen alkalommal megöleltem magamhoz, amit sztem nem tudott hova tenni XD

Elcsesztem hogy nem smároltam le, lehet azt "várta", de nagyon bennem volt az h tőlem sokkal jobbakat megkaphatna, tényleg szinte bárkit, és ha kezdeményezek, és ő nem vevő rá, akkor csak még jobban megcsappan az önbizalmam...

Mondta h nagyon vigyázzak a hazafelé úton, én kértem tőle ismétlést h találkozzunk újra, annyit mondott h megbeszéljük, és elmosolyodott kedvesen.

Tökösebbnek kellett volna legyek...nagyon bánom h meg sem próbáltam megcsókolni.

A mozizás közben nem "érintkeztünk" nem akartam letámadni, h tapizom meg stb, lehet ez is hiba.

Nagyon kijöttem a randizásból :(



2017. febr. 19. 09:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemeny? Erdekes a sztori :-)
2017. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

bár tegnap beszéltünk telefonon, sajnos egyre kevesebbet ír vissza online. Hívogatni nem akarom, nehogy azt gondolja nagyon "rámászok".

Félek az első ösztönömnek lesz igaza, mint már annyiszor: meg kellett volna történnie a csóknak. :( :/

2017. febr. 21. 11:07
 23/31 anonim ***** válasza:

Micsoda?! Hogyhogy nem hívogatod? Azonnal tessék hívni, megmondani, hogy csak a hangját akartad hallani, kérdezni, hogy mikor láthatod!! Ez a szerencsétlen nő azt látja, hogy nemcsak hogy nem csókoltad meg a randin (puszi volt legalább, jövet-menet?), de még csak nem is keresed. Lehet, hogy az "Elkeseredett magányos lányok telefonos segélye" minden kezelője már az ő sorsán búsong! :)

Gyerünk, gyerünk, még semmi sincs veszve.

Különben is, mi történhet? Legrosszabb esetben nemet mond. Az mennyivel rosszabb, mint ha te nem keresed? Semmivel, az eredmény ugyanaz.

Teringettét! Nahát.

2017. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

holnap felhívom délelőtt. Most dolgozik estig, nemhiszem hogy felveszi, bár zöld a "státusza" a chaten, de az üzenetemre nem írt vissza délután óta.

ezért érzem picit vesztettnek, mert nem annyira aktív az online párbeszédben.

Volt puszi persze, többször is, sőt meg is öleltem.

2017. febr. 21. 18:20
 25/31 anonim ***** válasza:
37%
Ezt sajnos már elrontottad. Mindig le kell smárolni a lányt az első randin, különben nem lesz folytatás. Ha nem hagyja, akkor legalább kiderül, hogy nem tetszel neki, és rögtön kereshetsz mást.
2017. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

igen én is ezt érzem.

de pár csaj ismerősöm akiknek kikértem a véleményét azt mondták szerintük még nincs veszve...

de hát amennyi nő, annyi "szokás"

2017. febr. 21. 18:35
 27/31 anonim válasza:

Szia.

Mi lett a történet folytatása? :)

Összejött a találkozó?

2017. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ha nem akar találkozni veled, az nem azért lesz, mert nem smároltad le az első randin, ami amúgy is túlzás.

Az első pár randi az ismerkedésé. Szép is lenne, ha mindne pasival smárolni kéne, mert megittunk egy kávét :)

2017. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan lecseszett egy csaj mert nem csókoltam meg az első randin (csak akkor amikor ő kezdeményezte egyértelműen), és elmondta hogy ez nagyon nem tetszett neki összekötve azzal, hogy viszlát, már van más, inkább vele folytatja.
2017. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Húha, elég nagy itt a szórás. Valaki elvárná, hogy legyen csók első randin, valakit elriasztana. Erre nehéz ráérezni.


Amúgy nem hiszem, hogy ezzel gond lett volna, én az írás alapján azt gondolom, hogy kedvel téged. Ha még sem akar tőled semmit, az semmiképp nem a te hibád.

2017. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!