Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 évesen milyen egy első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen milyen egy első randi?

Figyelt kérdés
Utoljára tizenéves koromban randiztam, nyilván egy 30 éves nő már mást vár el, mintsem egy fagyival sétálgassunk a belvárosban. Gondolom a gyertyafényes vacsorás hollywoodi klisék pedig túlzóak. Hogyan szokás ebben a korban randizni? Illetve mit vár el egy nő, mit illik , mit nem stb.. Kézen fogva séta? Esetleg csók? Meséljetek, kedves hölgyek! :) (30/f)

2017. febr. 21. 08:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ne ez gáz
2017. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 fosfosfosfos válasza:
0%

Keress rá youtubeon:


lonely island jizz in my pants

2017. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
uramisten 33f
2017. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos ma már a tizen- és huszonéves lányok is többet várnak el, mint egy fagyizással egybekötött séta. Többek között ezért koslatnak a 30-as, 40-es ürgék után.
2017. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Pont 30 éves voltam, mikor élettársammal összejöttünk.

Ebédelni mentünk, természetesen volt csók.Rengeteget beszélgettünk, sétáltunk a Mátrába.Aztán elszaladt gyorsan a nap, hazahozott.Meséltem neki arról, milyen régi vágyam egy olyan hangulatos és csinos faházban pihenni.Másnap lefoglalta, írt is SMS-t.Találkoztunk 2 nap múlva, elmentünk halászlét enni délben, mert tudta, imádom a halat.Délután visszakocsikáztunk a szálláshelyre, kint ültünk a teraszon, iszogattunk, beszélgettünk, aztán megtörtént ami két felnőtt ember között megszokott.Szinte onnantól együtt is élünk.

Nekem erre volt igényem 30 évesen.

2017. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ja, míg este vacsoráztunk egy hangulatos helyen, nem volt giccses egyáltalán, enni kell.Közben végig beszélgettünk.

Tökéletes volt minden. :)

2017. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nőtől függ és értékrendjétől-céljaitól ( ritka manapság ).

Ha normális és rád kíváncsi valóban, egy sétának ugyanúgy örül, mint egy fagyinak bár az kicsit fura e korban, aztán egy kis hami talán valahol...a többi meg kiderül.

Ha "anyagias", akkor a sétára el sem megy és ha érte kell kocsikázni, költhetsz rá féktelenül-mindenért...

2017. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ha érte kell kocsikázni..."

Már ne is haragudj, de úriember nem fogja buszra felrakni a nőt, legalábbis én még ilyen férfit nem láttam.

2017. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted hogy kellett volna páromnak csinálni amikor Szilvásváradra vitt 3 napra?"Ok, szállj fel a buszra, vagy Gyere a te kocsiddal, ott találkozunk!".Ez lenne a normális Szerinted?
2017. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
En tavaly, 28 eves koromban talalkoztam eloszor a parommal. Viraggal vart, pizzazni mentunk, onnan haza hozza, megmutatta a lakast, beszelgettunk, elcsattant az elso csok, este elkisert a megalloba. Kb igy zajlott le, aztan hat honapon keresztul hetente tobbszor talalkoztunk, oktober ota egyutt elunk. Nekem tokeletes volt.
2017. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!