Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol titeket az a döntésetekben, ha egy fiú kissé kövérebb?

Figyelt kérdés

Zavar titeket? Ha esetleg egy menő srácról van szó, aki sportol is, de van rajt egy kis felesleg? Vagy szívesebben jöttök össze inkább egy vékony/átlagos alkatú sráccal? Mennyire zavarna titeket, ha a barátotok olyan lenne?

Én is lány vagyok, csak érdekelnének a válaszok. :) Őszintén!


2010. máj. 9. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Csak érdekelnek a vélemények... egyáltalán nem olyan kövér srácokra gondolok, amit előttem írtak ("tükörtojás")... :D Csak akin egy pici felesleg van, de az is látszik. Igazából engem az zavar, hogy pl a tesóm lefújjogott egy ilyen fiú miatt! Vagy jobb tenni magasról az ilyen véleményekre?
2010. máj. 9. 11:48
 12/21 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek, hogy te magad is bizonytalan lehetsz a fiúban, ha ennyire adsz mások véleményére. Meg lehet hallgatni barátok, családtagok véleményét, de ha az csak a külsőségnek szól, akkor ne érdekeljen, az a fontos, hogy neked bejöjjön.
2010. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen véleményekre jobb tenni magasról, főleg mivel minden ember más és mindenkinek más jön be.


A kérdésre válaszolva: engem befolyásol, de amíg tényleg csak egy kicsi felesleg van, addig nm zavar. A nagyon vékony fiúkat se szeretem, inkább átlagos testalkat, nálam az a nyerő ;)

2010. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, csak kis feleslegről van szó nem? az semmi.
2010. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 nielindi ***** válasza:
az uborka is árnyékban nő...
2010. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nekem ilyen az exem akibe még mindig teljesen belevagyok zuhanva és megőrülök hogy nem lehetek vele. de kompenzálja az hogy rohadt jó stilusa van jó zenéket hallgat, jófej, vicces stb. de csak szenvedek miatta
2010. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Attól függ. Exem mindig "rinyált", hogy undorítóan kövér, szerintem meg nem volt az. Tény, volt 1 kis hasa, de baromira nem érdekelt, imádtam őt úgy ahogy van.

19L

2010. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A hájas fiúk nem jönnek be, de az izmos-mackósak igen!

Én is macilány vagyok!

2010. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Vannak, akiket csak nézni jó mert csinosak, közben meg tök idióták. Ha egy fiú kedves, vicces, jó stílusa van, akkor nem baj hogy macis. Legalább van mihez hozzábújni és te sem érzed magad tramplinak, akármilyen is vagy :) 18L
2010. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én most szabadultam meg 95 kiló hájtól.

Elzavartam a pasimat.

2010. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!