Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkeres majd, ha túl lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeres majd, ha túl lesz az exén?

Figyelt kérdés
Több, mint másfél hónap randizás után amikor szóbajött, hogy mi van közöttünk azt mondta nem tudja mit akar. Konkrétan nem mondta, hogy az exbarátnő miatt, de sajnos ez egyértelművé vált később. Elfogadtam és vártam türelmesen napokig, addig úgy beszélgettünk mintha semmi nem történt volna. Aztán újra szóba jött a téma, hogy akkor most mi is van, de nem tudott választ adni, ezért megkértem, hogy akkor hanyagoljuk ezt a dolgot, majd szóljon ha tudja mit szeretne. Egy hete már nem beszélünk egymással, de én iszonyatosan megkedveltem, és azt hittem ő is. Sürgetni nem szeretném, ezért én nem is keresem inkább. Van esély még rá, hogy megkeres, ha továbblép? Vagy csak ennyi voltam neki? Valaki járt már így?
2017. febr. 26. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Búfelejtőnek használt téged. :C

Te se keresd inkább.


21/L

2017. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából én is így gondolom, csak jó lett volna mást hallani, hátha valaki megtapasztalta az ellenkezőjét...:) sajnálom nagyon, hogy így alakult, pedig azért nem volt olyan hosszú idő
2017. febr. 26. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb örülj annak hogy még az elején kiderültek dolgok !Sztem ne keresd !
2017. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi voltál neki sajnos. Ezt már én is megtapasztaltam fiúként. Az a legjobb hogyha elfelejted, nem beszéltek egymással. Így könnyebb lesz feldolgozni ezt a kis csalódást.
2017. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És Ti látnokok vagytok,vagy mi? Azt sem tudni kérdező miből gondolja,hogy az ex miatt? Általában így szokott lenni, és akkor most is tuti így lesz.Ti csak tudjátok.
2017. febr. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan és nem tudja mit akar, akkor nem bíznék benne :/ nekem is volt ilyen, csak ex nélkül nem tudta mit akar és adtam neki időt...ezalatt az idő alatt összejött mással, amit még csak nem is volt képes nekem elmondani (belezúgtam és még sokáig reménykedtem, másfél hónappal később tudtam meg, hogy van valakije).
2017. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert veletek így történt az nem azt jelenti,h mással is.Nem kell remegve reménykedni,de megtörténhet hogy jelentkezik.Nálam pl.jelentkezett,bár nem tudom volt e exe,de ismerkedett ezerrel,és mégis úgy döntött hogy újra megkeres.Erről Ennyit.Aki meg itt lárnoknak érzi magát az keressen vele pénzt.(5-ös)
2017. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

volt szex bármelyik randin is?


Ne várj egy férfira sem. Csak nyisd fel a szemed, minden ujjadra találsz különbet!

2017. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy keres.

Ne rajta agyalj, lépj tovább. Az élet összesodorhat még

2017. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szakítanál valakivel aki fontos volt a számodra, sztem te se tudnád elfelejteni pár hét, hónap alatt vagy fél év alatt. Sztem ne foglalkozz vele, még összejöhettek de ne gondold hogy az most lesz.

HA szakítanék a párommal kb 1 év múlva tudnék újra nyitni és ha jönne "az igazi"egy hét múlva, nem tudná úgy felkelteni az érdeklődésemet.

2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!