Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem volt szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szégyen hogy a randin a srácra rájött a hasmenés?

Figyelt kérdés
A pizzériába voltunk ahol egy kis mosdó van 2 ajtóval egy férfi és egy női wc-vel! Kikértűk a kaját bementem kezet mosnimég minden oké volt. Aztán kért ki egy nagy pohár turmixot! Rá 15 percre mondta hogy kimegy a mosdóba! Kint volt fél órát gondoltam telefonál! Visszajőtt aztán én is kimentem olyan bűdős volt nem igaz még a pizzériába is kijőtt valennyí! A férfi wc-t is nyítva hagyta és szó szerint amit láttam tőbbet nem akarom! A wc körűl minden kis foltokba olyan volt! Kimentem és azt kérdezzte hogy minek mentem ki a mosdóba meg faggatott hogy láttam e valamit! Ez nagyon ciki volt nekem mert ő játsszotta a hűlyét mert más nem volt bent rajta kivűl! Mondjam meg neki hogy kiábrándító volt??
2017. márc. 2. 18:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Biológia óráról nem kellett volna lógni!

Gondolod, hogy 15 perc alatt leér, és még meg is barnul? IQ bajnok. Szerintem csak a szokásos "tisztaságú" volt a wc, mint általában az ilyen helyeken, és a srácnak semmi köze hozzá. De csak jobban jár, ha szakítasz vele, szóval ne aggódj!

2017. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg helyesen írni.
2017. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Ne kamuzz!Inkább menj tanulni
2017. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem a hasmenés volt a gáz, hanem hogy konkrétan még azon is fosott, hogy érzed-e az "aromát"... :D


Ne legyél vele ennyire szigorú, lehet legközelebb te cifrázod ki valahol a wc-t!


Azok a foltok másoktól is származhattak.

2017. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én legelső alkalommal barátomnál olyan cifrafosást kaptam, hogy képtelen voltam egyáltalán hazamenni. A végén már kínomban röhögtem, hogy azért hozzá jöttem ide, mert otthon ezt sz..ar lenne takarítani.


Mindketten röhögtünk, hogy ilyen sz.r első átjövős randink még sose volt. És egyéb sz.ros poénok.


4 éve vagyunk együtt. Ő vhogy túllépett ezen. Azóta neki is volt már hasmenése.


Ennyit rólad.

2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Itt nem az volt a ciki hogy ment a hasa hanem az hogy úgy hagyott mindent ahogy szégyen szemre egy étteremben! Természetesen gondolom ez egyes pasiknak normális de nem az! A mosdó ajtóval szembe űltűnk alig volt egy lélek nem ment be senki! Ez trehányság! Gondoljatok bele elmentek randira mindegy nő vagy férfi és ezt hagyja maga után! Gondolom akkor is azt mondanátok hogy ez nem szégyen..
2017. márc. 2. 19:50
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

lehet felírta a nevetek kezdőbetűjét egy szívbe...

milyen romantikus, mint a fába vésett szív <3


24F

2017. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hagyd a pasit, ne magyarázkodj Neki, ne hozd kellemetlen helyzetbe. Te kiábrándultál belőle, ennyi.Bármi történt, bármit megmagyarázna nem tudnál Hozzá vonzódni, én biztos vagyok ebben.
2017. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
JAaaj már, van a pizzériába külön férfi, női mosdó...És ugye van,mert írtad, akkor minek a férfiba mész körbeszaglászni???És ha ő is tudja hogy van, akkor mi a fenéből tételezi, hogy bármit is láttál, hisz te csaj vagy, és mész a női részlegbe.Fel se merülne bennem a srác helyébe, hogy te is bemész oda.Ha nem kamu, akkor tök "hülye" vagy. Vagy két "hülye" együtt, és akkor összetartoztok. :D Most nehéz eldöntenem, hogy pozitív irányba hülye-e, de mindenképp kissé bolond:)
2017. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2017. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!