Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem volt szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szégyen hogy a randin a srácra rájött a hasmenés?

Figyelt kérdés
A pizzériába voltunk ahol egy kis mosdó van 2 ajtóval egy férfi és egy női wc-vel! Kikértűk a kaját bementem kezet mosnimég minden oké volt. Aztán kért ki egy nagy pohár turmixot! Rá 15 percre mondta hogy kimegy a mosdóba! Kint volt fél órát gondoltam telefonál! Visszajőtt aztán én is kimentem olyan bűdős volt nem igaz még a pizzériába is kijőtt valennyí! A férfi wc-t is nyítva hagyta és szó szerint amit láttam tőbbet nem akarom! A wc körűl minden kis foltokba olyan volt! Kimentem és azt kérdezzte hogy minek mentem ki a mosdóba meg faggatott hogy láttam e valamit! Ez nagyon ciki volt nekem mert ő játsszotta a hűlyét mert más nem volt bent rajta kivűl! Mondjam meg neki hogy kiábrándító volt??
2017. márc. 2. 18:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy mit kerestél te a férfi wc-ben? :D
2017. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én nem egy pizzériás wc alapján ítélem meg a pasikat, ha bemegy oda f¤sni, ha nem
2017. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%
Vagy kamu, vagy egy idióta férfigyűlölő nő kérdése. De ha igaz a sztori, akkor a srác csak jól jár, ha megszabadul tőled.
2017. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem voltam a férfiba.Bemész egy kis helység az ajtóval szembe van a kézmosó meg a tűkőr,bal oldalt 2 ajtó egy méter van közöttűk! Szóval bementem és ha akartam látni hanem a vak is látta volna! Nyitva hagyta az ajtót be se zárta!
2017. márc. 2. 20:25
 25/26 anonim ***** válasza:
73%
Lakva ismeri meg egymást az ember, Ti már a pizzériába..:D Nem nagy ügy. Legalább tudod, hogy milyen lenen, ha együtt laknátok és körbefossa a budit, sőt még a szagáról is felismered. (19)
2017. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, rám is jött már, nagyjából a második komolyabb (több napos) találkozásunkkor. Konkrétan egész vasárnap a wc-n ültem és ment a hasam.

Ciki-nem ciki, ez van, de mindig letakarítottam magam után, és szóltam neki, hogy kis ideig hanyagolja a slózit.

Én persze rohadt kellemetlenül éreztem magam, hogy úristen, most tuti kiábrándult, de helyette csak aggodalmaskodva főzte a teákat, meg próbált belém diktálni valami kis kaját - de főleg inni.


Megmonhatod neki, hogy nem az a gáz, hogy a hasa ment, hanem, hogy felnőtt ember létére fostosan hagyott mindent.

2017. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!