Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes asperger-szindrómás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes asperger-szindrómás sráccal járni?

Figyelt kérdés

Ha helyes, aranyos, ápolt, jó a munkája/fizetése, blablabla de aspergeres.

A spektrumzavar látszik rajta:

-visszahúzódó, csendes

-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz, mondjuk egy ebédnél sem ül társaságba

-könnyen zavarba jön

Utána olvastam, sokan jól boldogulnak:

[link]

Állítólag Bill Gates-ben is van. De azért valahol mégis kattos egy ilyen ember, nem?... érdemes kezdeni vele??

Nem úgy kell ellépzelni, hogy a napfényre sem mer kilépni, de a munkatársai unszolására csinál csak dolgokat, gyere már ide-oda, gyere már bulizni, gyere már ide közénk stb stb.. hosszú távon ez nem fárasztó egy kapcsolatban? A folyamatos kezdeményezés.



2017. márc. 18. 23:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
talán a kiszemelted értené. kérdezd meg mit gondol a válaszról.
2017. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hát még ő sem szokott ilyeneket produkálni mondjuk messengeren, pedig papírja van róla, hogy nem minden oké XDDDDDDD
2017. márc. 19. 01:45
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Friedrich Nietzsche
2017. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

ha nem értetted #8-at, akkor jobb, ha békén hagyod azt az aspergeres srácot. Neked nem érdemes kezdened vele, számodra fárasztó lenne egy kapcsolatban a folyamatos kezdeményezés.

Arra hívta föl a figyelmet, hogy akinek ilyen elvei vannak:"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni", az nem fogta föl, hogy milyen egy aspergeres, nem is akar segíteni neki.

2017. márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%

#13

Elegáns dolog eredetiben idézni.

Nietzsche német volt. ;)

2017. márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen összevágott "vicces" videó szövege akart lenni a kiemelt pár sor. Leginkább politikai témával szoktak ilyet, hogy nevetségessé tegyék az adott embert.


Valahol igaza van itt a srácnak, hogy nem szívesen alkalmazkodsz, abban viszont téved, hogy egy kapcsolat arról szólna, akár egy aspergeressel is, hogy az egyiknek segítenie kell a másikat. Támogatni igen, de nem segíteni.


Szerintem a barátnőd véletlen mondja el a srácnak, hogy neked is tetszik, utána majd mosolyogj rá és köszönj neki feltűnően. Biztos el fog hívni.


Készülhetsz egy nagyadag önsajnáltatásra, amit nem direkt csinál és arra, hogy piszok féltékeny leszel, mert nem képes senkit lerázni, aki rámászik. Ritkán kezdeményez programot, szexet, ritkán érdeklődik a dolgaid iránt, vagy éppen túl gyakra. De bújós és valószínű, hogy van egy fétise, mondjuk extranagy de tényleg extraóriási mellekre gerjed, vagy szereti a nagyon kövér nőket.


2 aspergeres férfit ismerek, barátságot is nehéz hosszútávon tartani velük, de elvileg egészséges emberek sokkal kattantabbak náluk.


Rövidtávon szórakoztató és új és nem olyan idegen a világuk. De ha már hónapok óta ugyanazt a tanácsot adod nekik, és nem tudják alkalmazni, mert nem képesek rá, na az nagyon frusztráló. Plussz mindkét srácban különlegesség érzet hogy ők jobbak, okosabbak, mint az átlagos társaik. És amikor ez ütközik a megerősítés iránti vágyukkal.. na akkor elszáll az ember agya.

2017. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen. Sose fog megcsalni és sose hagy békén mindig szeretni akar. Nagyon jól kell tudnod uralkodni rajta mert az asperger szindrómások nagyon ragaszkodnak a belső törvényeikhez megszokott életmódukhoz. Szokásait és beszédét meg kell szokd de ez belefér a szeretetbe.

Ha kicsit emós valamilyen oknál fogva az asperger s. melett akkor kompenzálódott néhány tünet és pár év mulva egész normális életetek lehet.(ez alatt azt értem hogy szavak nélkül megértitek egymást és soha nem veszekedtek) Előfordul negatív is próbát kell tenni mennyire hajlandó viszont szeretni mert a asperger sz.-ben szenvedők sokszor teljesen érzelemhiányosak. Nehezen fogják fel a külső ingereket.


Én a helyedbe félve vágnék bele látatlanul, ismeretlenül. Viszont ilyen statisztika mellett hogy "Magyarországon 1100 nőre 1000 férfi jut" minden alkalmat megragadnék hogy társam legyen.

2017. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#15

Gondoltam rá, de csak miután elküldtem. :) :(

2017. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Aspiként az véleményem, hogyha felmerült benned ez a kérdés, akkor neked nem érdemes.
2017. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem speciel nem tűnsz egy olyan hajj de rohadt toleráns személynek,úgyhogy te ne jöjj össze aspergeressel.Csak kiszúrnál vele.
2017. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!