Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leléphetek egy rossz randiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leléphetek egy rossz randiról?

Figyelt kérdés

Volt már pár olyan randim, ahol szörnyen éreztem magamat. Volt, hogy kifogtam valami idióta csávót, aki mindent elrontott amit csak lehetett egy randin, de nem mertem lelépni, és tudta, hogy csak órák múlva kell mennem...

Volt szexrandim is, ahol a csávónak nem állt fel, de én még másfél óráig ott maradtam, mert úgy gondoltam, lelépni kínosabb.


Ha nagyon rossz, mondhatom azt, hogy bocs, megyek, nem akarok veled időt tölteni? Volt már veletek ilyen?


2017. márc. 23. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Egy jó randiról is akkor mész amikor akarsz, a rosszal sincs ez másképp.

30/f

2017. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem, megtiltom!
2017. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Megteheted, persze, de én megkérdezném az okát, hogy mit csináltam rosszul.

Bár kétlem, hogy valaha is ilyen szituációba kerülnék, mert ugyan nem vagyok egy randiguru, de azért ha mást nem, az alap dolgokat tudom. Legtösször ez + saját kútfő kombináció elég egy közepes vagy sikeres randihoz.


Utóirat: Ha így lelépsz, valószínűleg fizetned kell a saját fogyasztásod (amennyiben olyan helyen vagytok). Nem lenne túl etikus ezek után másban reménykedni.

2017. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz nagykést a hátadba, szerintem ne tedd. Poén off. Miért ne? Megmondod, hogy bocs, de nem téged kereslek.
2017. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,mondd,hogy: életbe lép a citromtörvény! :-D
2017. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Egyetlen szó nélkül lefarcolni vagy elmenni pisilni és visszatérés helyett meglépni eléggé bunkóság, de ha megmondod, hogy szeretnél hazamenni/ennyi elég volt arra az estére/meggondoltad magadat az rendben van.


31F


Direkt szexrandi? Olyanhoz már volt szerencsém, hogy első randin, olyanhoz is hogy egy exbarátnővel csak azért találkoztunk, de ilyen eddig nem volt. És most úgy érzem kimaradtam valamiből megint... Ejnye... :D

2017. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondhatunk bármit, ha neked ilyen a személyiséged, akkor úgysem fogsz lelépni.
2017. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második "csávó" szintű kifejezésnél finoman a tudtodra adnám, hogy nem látom értelmét a további ismerkedésnek. Tehát a válaszom: igen, le lehet lépni.
2017. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A csávó az csúnya szó? :O Miket meg nem tudok.
2017. márc. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!