Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi egy tök ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy tök ismeretlen férfival?

Figyelt kérdés

Holnapra megbeszéltem egy randit egy férfival, akivel párszor leveleztem. Kicsit furcsa a pasi, mert nem nagyon mesélt magáról, hiába kérdeztem, mindig a találkozóval jött. Egyszer még pénzt is ajánlott, hogy találkozzunk. Erre nagyon ideges lettem és nem is beszéltünk egy ideig, majd gondoltam egyet és úgy voltam vele, hogy na mégiscsak kíváncsi vagyok rá. Holnap találkozok fele egy forgalmas helyen (amúgy egy eldugott helyen akart találkozni úgy mondtam meg, hogy nem inkább a sétálóúton találkozzunk). Kicsit izgulok, mi van ha valami lánykereskedővel lesz dolgom? Tudom tudom lehet hülyeség ezt gondolni, de kicsit tartok. 2 képet láttam a pasiról. Mindig nyugtatom magam, hogy nem lesz semmi baj, de nagyon furcsa a pasi és nagyon izgulok, hogy mi lesz.

Ti belemennétek ilyenbe?


2017. ápr. 12. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

Most akkor férfi vagy pasi?

Aztán ha esl. pórul jársz, nyilván az összes férfi lesz a hibás, amiért te hülye voltál...

2017. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne már! Hagyd a fenébe!
2017. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jézusom! Eldugott helyen akar találkozni? Pénzt kínált?

Egy másodpercig se gondolkozz ezen.

2017. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2017. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd abba a szarakodást kérdező. 2 millát ajánlottam neki a jobb vesédér ! ;p

30/f

2017. ápr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!