Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban csak az a pici plusz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak az a pici plusz, a szikra hiányzik?

Figyelt kérdés

Hétvégén randin voltam egy tényleg helyes, értelmes lánnyal. Egész napot együtt töltöttük, rengeteget nevettünk, és bármiről kötötlenül tudtunk beszelni. Nap felétől már kézenfogva mentünk, aztán volt egy csók is...

Tervezgetett már, hogy ide meg oda megyünk együtt.

Mostanra viszont totál ignorál. Nem beszélünk, vagyis mai nap rám írt, köszönt, én is neki. Aztán semmi... Látta és kész.

Van egy közös ismerősünk, és neki azt mondta, hogy nem volt meg igazán a kémia, de nem tud elengedni...

Nem akarok erőltetni semmit, türelmes vagyok, viszont én sem tudom elengedni őt. Jó pár napja csak kattog az agyam emiatt, és munkahelyemen se vagyok toppon, pedig ott tényleg teljesítenem kéne.

24F



2017. ápr. 13. 22:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Várj csak, valamit nem értek. Nálam ez így logikus:

- Sziaaaa

- Szia, de jó, hogy írsz, azt hittem, elvesztél. Holnap ünnep, nem dolgozom .... stb, stb.

Jól értem, te meg annyit írtál, hogy szia, és vártad a sült galambot? Szerintem nem jó.

Lehet, hogy nem lesz belőle semmi. Lehet, hogy nincs kémia, nem tudom. De az esélyt, azt nem kéne ellökni...

Írjál neki, ha ma már nem is, de holnap reggel. A szerencsének segíteni is kell!

2017. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

7:

Egyáltalán nem nyögvenyelősen ment az ismerkedés, sőt!

Nem az erőltetés miatt utasított vissza.

Közeledik a vizsgaidőszaka... Bár ez nem kifogás, mert nem egy teljes napot kérek tőle.

De előtte jó lenne, ha nem egyoldalú beszélgetés lenne.. :/

Mai nap meg fogok próbálni mindent. :)

Ha nem lesz elég, akkor megyek tovább. :V

2017. ápr. 14. 01:31
 13/23 anonim ***** válasza:

Én folyton ezt a szikrahiányt kapom. Néhány eset:

Randi egy tanárnővel, folyamatos beszélgetés, nevetés, finom ebéd, séta a dunaparton, mezítlábas szökökutas séta,... Nap végén közli, hogy még soha nem érezte ilyen jól magát, de nincs szikra és ezért most annyira rosszul érzi és utálja magát. Előző pasija egy folyton füvező, igénytelen pali volt...

Randi egy ügyésznővel, kávézás, folyamatos beszélgetés, nevetés, rengeteg közös hobbi,... Végén közli, hogy nagyon jól érezte magát és valaki nagyon szerencsés lesz velem, de nincs szikra...

Randi egy külföldi internetes cégnél dolgozó nővel, minden tökéletes, a kávézóban a többi ember is mosolyog ránk, annyit nevetünk. A végén közli, hogy nincs szikra...

És folytathatnám tovább, mert a legutóbbi 6-7 randim ilyen volt, de meguntam az írást.

2017. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

" nem volt meg igazán a kémia, de nem tud elengedni"


ne kezdj olyannal, aki:


- közhelyekben beszél

- nem tud á-t vagy bét mondani.


én is találkoztam már ellentmondásos viselkedéssel, összezavart, kizökkentett, sőt, egy darabig még vonzó is. kicsit örülj neki, hogy történt veled valami érdekes, aztán minden erőddel vesd bele magad valami másba.


aki csak gondolkozgat meg vívódik azon, hogy találkozzon-e még veled, azzal nem érdemes. hiszen ha igazán jól érezné veled magát, nem adódna neki semmi kockázat amiatt, hogy eltölt veled egy órát ahelyett, hogy mást csinálna.

2017. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy mások előtt felvállaljon.
2017. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk a vizsgaidőszak érthető. De számomra még mindig nem magyarázat arra, hogy miért ignorál. Napi fél óra chat vagy telefonálás simán beleférne.


Majd írj, hogy mi volt ma! :)

2017. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezt a nem ertem, mi az h nem volt kémia? Akkor a csok miert törtent meg? 😕 amugy igen, erdekes a nöi logika... sztem is offos ez a csaj, ne eld bele magad tulzottan! Velem tarskereson van mostanaba ilyen, h ramirnak, van e kedvem ismerkedni, stb. Valaszolok, kerdeznek, en is, aztan par napra semmi reakcio.. akkor miert nem tudja irni h bocs, de megse..?! 29f
2017. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi :V

Írtam neki, látta, és kész :(

Próbálok érdeklődni...

Kicsit bele éltem magam, ezt nem tagadom. Talán hiba volt, talán nem...

De ha nincs meg a kémia, akkor miért engedte a csókot, meg miért mentünk kézenfogva?

2017. ápr. 14. 18:43
 19/23 A kérdező kommentje:

Felhívtam, megbeszéltük végre.....

Hát csalódtam benne, mert úgy gondoltam, hogy elég intelligens ahhoz, hogy ezt elmondja magától is: nem áll készen egy újabb párkaocsolatra. :V

És azért ignorált, mert azt hitte így még fogom unni...

Lehet tapsolni! :D

2017. ápr. 14. 22:43
 20/23 anonim ***** válasza:
Magyarul rondának tart.
2017. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!