Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban csak az a pici plusz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak az a pici plusz, a szikra hiányzik?

Figyelt kérdés

Hétvégén randin voltam egy tényleg helyes, értelmes lánnyal. Egész napot együtt töltöttük, rengeteget nevettünk, és bármiről kötötlenül tudtunk beszelni. Nap felétől már kézenfogva mentünk, aztán volt egy csók is...

Tervezgetett már, hogy ide meg oda megyünk együtt.

Mostanra viszont totál ignorál. Nem beszélünk, vagyis mai nap rám írt, köszönt, én is neki. Aztán semmi... Látta és kész.

Van egy közös ismerősünk, és neki azt mondta, hogy nem volt meg igazán a kémia, de nem tud elengedni...

Nem akarok erőltetni semmit, türelmes vagyok, viszont én sem tudom elengedni őt. Jó pár napja csak kattog az agyam emiatt, és munkahelyemen se vagyok toppon, pedig ott tényleg teljesítenem kéne.

24F



2017. ápr. 13. 22:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, találsz jobbat! :)
2017. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

Legalább már nem agyalsz azon, hogy mi van... Hanem világos minden.

A lány valóban nem volt intelligens.

2017. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Régi ócska trükk!


Amikor a randipartnerben valami nem tetszik (munkája, keresete, ahol lakik, családi élete, különböző hobbi, bármi) akkor szoktak bezárkózni, egyoldalúak lenni randi alatt, miközben akár a randipartner törheti magát hiába, majd a végén, hogy a randipartner véletlenül se tudjon mit tenni, rá fogják ilyen szikrákra, kémiákra, stb...


Ennyi.

2019. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!