Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kívülállóként ki mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként ki mit gondol erről a szituációról? Létezik, hogy ennyi idősen még egy 13-14 éves szintjén van, vagy jól érzem, hogy semmit nem akar?

Figyelt kérdés

Én egy csendesebb kicsit visszahúzódó lány vagyok, általában nehezebben nyitnak felém a pasik (saját bevallásuk szerint tartanak kicsit tőlem a határozottságom miatt). Na most adott egy baráti társaság, akiket nem ismerek olyan rég óta, és van egy srác, aki nagyon tetszik, de nem tudom hova tenni a viselkedését. 10 megszólalásából körülbelül 9,5 beszólás,amit néha már nem tudok eldönteni, hogy most csak viccel, vagy tényleg nem kedvel...(a társaságban lévő többi lánynak is kb ennyit szól be) Viszont vannak helyzetek, amikor teljesen normálisan áll hozzám, ilyenkor már-már elhiszem, hogy érdeklődik (ölelget, hazakísér, puszit ad és kér, és ilyenkor a beszélgetésünk is olyan, mintha tényleg meg akarna ismerni). A napokban pl random közölte hogy amúgy nincs barátnője,és megint olyan volt, mintha akarna valamit, aztán elkezdett csipkedni meg oltogatni, 2 napja meg egyáltalán nem beszélünk.

A barátnőim szerint nem kellene aggódnom, akar tőlem valamit, csak nem tudja, hogyan álljon hozzám mert egy hosszú kapcsolata miatt neki kimaradt ez a csajozós "szocializáció"....én nem vagyok ebben ennyire biztos, szerintem így 21 körül már kiöregedtünk abból, hogy a beszólogatással meg hajhuzkodással adjuk egymás tudatára, hogy tetszik valaki.

Kíváncsi vagyok, kívülállóként mit gondoltok. (20L,21F)



2017. ápr. 18. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is csipkelődni kicsit, én szeretem ha repked a labda oda-vissza, célozgass, kérdezz vissza Szerintem akarhat valamit, csak nem tudja hogyan, próbál kimozdítani a komfortzónádból, ha ennyire nem vagy vicceskedős lány.
2017. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden korosztályban vannak így viselkedő emberek, érzelmi érettség kérdése a dolog. Ha tényleg akar valamit, azt nem a beszólások arányából fogod megtudni, hanem hogy randira hív-e, akar-e kettesben időt tölteni veled, meg akar-e ismerni. Ez a kérdés kiírása óta már rég megtörtént, ha nem csak flörtölget a fiú.
2017. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi a kerdezo baja, amikor mindketten 13-14 eves szinten vannak
2017. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!