Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mot gondolnátok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot gondolnátok arról a nőről, aki az első randin elővenné a mobilját, és nem "okos", hanem "butatelefonja" lenne még? Megkérdeznétek, hogy miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 11:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19-20:

nem a fegyver öl hanem az ember!

ha valakinek okos telefonja van, attól még nem kell ostoba módon használnia, én évekig szinte csak telefonálásra használtam a telefonomat, meg max játszottam rajta néha...

az, hogy te hogyan használod az tőled függ, nem a telefon dönt hanem te! ha káros hatásai vannak rád, akkor az a te hibád, nem a telefoné, nincs elég önuralmad...

de persze ez is egy jó megoldás, ha régi telefont használsz :) de annyival másabb, hogy kevesebb lehetőség lesz ilyen téren, de ha neked ez megfelel, akkor nincs ezzel gond :)


24F

2017. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy nem az én hibám, ha nem tudok uralkodni magamon. Ha én édesszájú és hízékony típus vagyok, akkor mazochista módon nem megyek be a cukrászdába, hogy kísértsem a sorsot, inkább nagy ívben elkerülöm.
2017. ápr. 25. 13:12
 23/30 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre válaszolva, semmit. Nekem teljesen mindegy hogy milyen telefonja van, ahogy kiadsam is leírta, rajtad múlik, higy mire használod. A mai telefonok lényegesen jobb számítási kapacitással rendelkeznek, mint az a gép, ami eljuttatta az embert a holdra, majd vissza. Mi mégis arra használjuk, hogy macskás képeket töltünk fel a facebookra. :)


Persze jogosan. A titák bódoggá tetnek.

2017. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok telefon manias.Karacsonyra kaptam egy alap,olcsobb okos telot. Ritkan hasznalom,inkabb zenet hallgatok. Van amiben szeretem a jobb minoseget mint pl fenykepezo.Tudom van telon is,de en azon nem igazan szeretem.Amugy se vagyok olyan,hogy mindenhol selfizgetek es mar tolom is fel a facera.Akkor olyanra mint öltözködés,butorok,utazas,szabadidos tevekenyseg stb jobban adok. Ami nem erdekel az a telo,mukorom,tetkok, pothaj,muszempilla,annyira a kocsik se es tarsai.
2017. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Már többször írtam ebbe a topikba, és kérdező, éppen erősen gonlkodom egy ilyen beszerzésén. Olcsó, sokat bír az aksija, és nem annyira "buta", és jól néz ki. Én a sárgát akarom :)

[link]

2017. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Onnantól, hogy a Nokia nem belső oprendszert használ,

meg van lőve a dolog. Hiába a minőségi hardware, ha az

OS instabil fostalicska. Régen a 3210 hetekig bírta,

nem fagyott ki, mindig kicsengett, térerő is volt akár-

hol, sőt, még WAPozni is lehetett vele. Az android soha

nem volt olyan stabil, mint a beépített OS-ek. És amíg

opensource, nem is lesz.

2017. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azt, hogy végre egy klasszikus nő, aki nem a külsőségekben látja az élet értelmét.
2017. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan okos telefonom, amit manapság divat nyomogatni, de nem nyomógombos.

A pasi ha fennakadna ezen, ott is hagynám abban a pillanatban.

A telefonom érdekli vagy én magam?

És nem azért nincs okos telefonom, mert ne lenne rá pénzem, csak nem látom jelentőségét, hogy a legújabb típust vegyem meg, ha még működik a meglévő.

2017. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem a telefonjáról ítélném meg. Sőt legalább nem fogja egész nap tapogatni azt a vackot hanem inkább a személyes kapcsolatoknak él. Nem kérdeznék rá egyáltalán főleg nem az első randin. (Nekem speciel okos van de nem tapizom nyakra főre.) :)
2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Részemről a "kutyát-macskát nem érdekel" kategóriába tartozna a dolog. Hogy miért? Mert nekem is ilyen van:).
2017. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!