Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasi huszon évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi huszon évesen csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Mindig ilyenekkel találkozok. Miert van ez?
2017. máj. 5. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

#10- legalább őszintén leírja és vállalja is mi a helyzet vele.

-Bár szomorú,hogy idáig jutott és olyan nőkkel hozta össze a sors,hogy már senkit nem vesz komolyan.


Kérdező egyébként ez a korosztály még habzsolja' az életet és tapadztalatot gyűjt -de azért vannak olyanok akik igazán szeretnének komoly kapcsolatot csak lehet te őket észre sem veszed...


N/42.

2017. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Aha.
2017. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert aki normálisabb az fél kezdeményezni, túl sokan elutasítják, akimeg szexre megy mindenkinél lazán bepróbálkozik.
2017. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Rossz emberekkel hoz össze a sors
2017. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak elvétve páran. Ez inkább a nőkre jellemző.
2017. máj. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, rengeteg huszonéves pasi akar komoly kapcsolatot. Több ismerősöm is van, akik ilyen korban házasodtak vagy jó pár éves kapcsolatban vannak. Természetesen olyan srácok is bőven akadnak, akik mivel fiatalok, ezért még élni szeretnének és nincs ezzel semmi gond. Ha folyamatosan ilyen srácokkal találkozol, akkor tudom ajánlani a szemüveget. Csodákra képes! Észreveheted majd vele azokat a srácokat is, akik komoly kapcsolatot akarnak, csak teljes mértékben tojsz a fejükre.

Én pl. tini korom óta, nagyjából 20-22 éves koromig komoly kapcsolatot akartam. Aztán rájöttem, hogy a korosztályomban lévő lányok többsége tökéletesen alkalmatlan erre. Nem tapasztaltak, nem éltek át dolgokat, nem voltak komoly döntéshelyzetben, ezáltal még nem nőttek fel. 22-23 évesen egy nálam több évvel idősebb lány tudta azt nyújtani, amit komolynak lehet nevezni.

2017. máj. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én 23 évesen jöttem össze a barátnőmmel, most 27 éves vagyok. Mondjuk a 20-23-ig terjedő időszakot tény és való, hogy végigkúrtam. De, ha ipari nő lennél, akkor tuti, hogy nemcsak egy kúrásra lennél jó, hanem hosszabb távra is.
2017. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!