Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ekkora lúzer lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lúzer lennék, hogy belém még soha, senki nem volt belém szerelmes? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Vékony alkatom,szőke hajam van, tehát nem a külsőmmel lehet a baj. Soha nem volt még barátom,pedig nagyon sok pasival voltam már ismerkedőbe. Több hónapos beszélgetések után az élő találkozások után vagy lekopnak,vagy csak azért keresnek tovább,hogy megfektessenek. Mert éppenséggel állítólag nem velem van a baj,hanem ők nem állnak készen kapcsolatra stb... Nagyon rosszul esik,hogy másokért rajonganak a pasijuk,én meg még egy "szeretleket" sem kaptam soha. Mi lehet a baj velem?
2017. máj. 12. 15:27
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#7-es igen,nekem ez a szép. 😊

#10-es igen, lettek volna emberek,akiket meg is szerettem,de ők ezt nem viszonozták.(pedig tudtak róla)

#9-es,en nem olyan pasit képzelek el. Randiztam már kövérrel is,alacsonnyal is,egynek se kellettem igazán

2017. máj. 12. 15:45
 12/33 anonim ***** válasza:

Kérdeztem, de nem válaszoltál.. nem lehet hogy magasak az elvárásaid? Őszintén milyen pasit akarsz magadnak? Mi az elképzelésed?!

És ne haragudj, de nem minden csaj talál olyant, aki szereti is őt. Ezzel nagyon elvagy tévelyedve. Azért mert mindenhol azt látod, hogy milyen "boldogok", sokan csak megjátsszák akár az utcán is, hogy ne lássák rajtuk az emberek, de ettől nem biztos hogy mindenki boldog is az életében. Főleg azzal akivel van. Meg rengeteg lányt átvágnak, főleg azzal, amit tőled is akarnak.

SZEXEL.

2017. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nekem már majdnem teljesen mindegy,csak szeressen.....Ilyet képzelek el
2017. máj. 12. 15:53
 14/33 anonim ***** válasza:

Minél jobban stresszel rajta az ember, annál jobban nem jön.

Mit várnál el egy kapcsolatban? Mit csináljanak veled?

Vigyen mozizni? Étterembe? Mit várnál egy pasitól?

2017. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Most akivel épp ismerkedőben vagyok,olyat mondott,hogy ne szeressek belé,mert lehet,hogy ezt nem tudja majd viszonozni,de azért jól érzi magát velem,és még nem tudja,hogy hogy lesz. Tehát olyan sokat nem várok el,de ilyet ne mondjon már.
2017. máj. 12. 15:58
 16/33 anonim ***** válasza:

19 évesen volt az első kapcsolatom, addig engem se szeretett senki.

Az ugye csúnyán véget is ért, de utána lett valaki, akivel tényleg boldogok vagyunk együtt, és tudunk tervezni egymással. Nemrég az ex is bevallotta, hogy még szeret.


Szóval, a 19-ből kiindulva, lehet, hogy majd most kezdenek beléd szeretni az emberek. :DDD Az a lényeg, hogy légy nyitott, beszélgess!


21/L

2017. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

A kisugárzásoddal lehet baj. A leírtak alapján nem vagy elég könnyed, laza. Nagyon rágörcsölsz erre a pártalálásra. Gyorsan akarsz mindent pótolni. Ettől a férfiak megijednek. Az még vonzó nekik, hogy szűz vagy, az viszont már nem, hogy a lelked is az. Megértem, hogy élből elutasítod az egyéjszakás lehetőséget, de vigyázz azzal, ezt h fogalmazod meg. Kamaszkorban még működik az gyüttjárás, a kivárás a "készen állok"-ig. Felnőtt férfiaknál ez már másképp megy. Hozzá vannak szokva ahhoz, hogy rendszeresen részük van a testi örömökben, és ezt nem szívesen adják fel fél évekre az új barátnő miatt. Ez nem is várható el.

Az is lehet, hogy a terveiddel, hozzáállásoddal, elvárásaiddal és világnézeteddel van valami baj. Ha sok egymástól különböző férfi utasít el, annak komoly oka van. Ha pl túl ragaszkodó vagy, túl gyorsan akarsz haladni az is baj lehet. Ahogy nálad gond, hogy ők gyorsan akarnak a bugyidba jutni, náluk talán az a baj h te akarsz gyorsan a lelkükbe mászni.

Más korodbelieknél annyiban másabb a helyzet, hogy pk valószínleg már 14-15 évesen elkezdték a randizást, járást, van kapcsolati tapasztalatuk. Tudják, hogy mi a reális elvárás és mi az abszolut álmodozás kategória. Emiatt könnyebben megtalálják a beszélgetés fonalát. Elkerülik azokat a mondatokat amiről tudják, hogy kapcsolatgyilkos. Ennek ellenére tele vannak lemondással, kudarccal, kompromisszumokkal, tehát nem feltétlenül boldogok. Ők is- ahogyan te- törekednek a jobbra, ezért legtöbben nem köteleződnek el, hanem a partnerük mellett tovább keresgélnek. Sok ilyet ismerek.

Elsősorban szeresd önmagad, járj a földön é meglátod előbb utóbb más is szeretni fog!

2017. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, a testi örömöket meg tudom adni, nem ebben van a hiba. Azt a kört már lejátszottam,hogy olyanoknak adtam meg magam, csak azért,hogy majd akkor hátha szeretnének maguk mellé...

Na igen,mindig is irigykedtem,hogy mások már 14 évesen kapcsolatban vannak,de én akkor még nemigazán tetszettem senkinek,meg nem is nagyon erdekelt a dolog.

2017. máj. 12. 16:09
 19/33 anonim ***** válasza:

Miért vagy féltékeny a 14 évesekre? Agyilag éretlen kis kamaszok, akik nem tudnak, és nem is akarnak bírni magukkal.

Nem tanul meg a legtöbb értékelni semmit az életben.

Ezért vannak a sok sok kis ribik a világban.

Te örülj neki, hogy nem lettél olyan.

De ezek szerint már te sem vagy szűz, ha jól vettem ki a szavadból.

2017. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
jaj mán nézz már rá az üzeneteidre,mióta kiírtad a kérdést legalább 55-en vallottak szerelmet,na válogathatsz.
2017. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!