Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti benne lenétek laza kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lenétek laza kapcsolatba minden elkötelezettség nélkül? Férfiként kérdezem.

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 10:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat lennétek egy n-betű kimaradt.
2017. máj. 13. 10:04
 2/25 anonim ***** válasza:
Én igen. De azért a szimpátia meg a tetszés legyen meg az adott lánnyal. :) 26F
2017. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Régebben benne voltam, de sose vezetett jóra. Valamiért az egyik fél elkezd többet érezni (vagy már alapból is többet szeretne). Akkor pedig borul az elkötelezettség-mentesség. Jön a számonkérés, hogy miért ismerkedik mással, aztán a sértődés, mintha kapcsolatban lennétek.


Persze, akár működhet is.

2017. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek kell ezt szépíteni.


"laza kapcsolatba minden elkötelezettség nélkül"


Hát nem egyszerűbb azt írni, hogy


"Néha összejárni dugni"


?

-.-


Volt már ilyen nőm, nem is egy, semmi gond nem volt vele, senki nem szeretett bele soha a másikba.


Egy a titok, ha csak dugni akarsz, akkor olyannal tedd, aki nem különösebben tetszik és te sem neki.


Ha nincs külső vonzódás, akkor nem lesz érzelem se, csak tiszta dugás.

2017. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

4#

részben igazad van, de azért bányarémekkel... Na annyira sose voltam kiéhezve :P

2017. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok és én nem.

Nekem a testiséghez fontos a szerelem.

Anélkül csak tornagyakorlatok, ahol a végén összemaszatoljuk egymást.

De ez én vagyok, felőlem más gondolkozhat másképp.

2017. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Ez mit jelent neked? Mert dugó pajti nem leszek, akihez üríteni járnak, de ha vannak közös programok, beszelgetesek , csak éppen közös jövőt nem tervezünk, úgy esetleg, amíg nincs jobb.
2017. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert nem érdekel kizárólag az érzelem nélküli szex!


F

2017. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jobb mint otthon recskazni.
2017. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nem 17 éves vagyok, hogy valakivel néha összejárjak szexelni meg alkalomadtán elkísérgetni egymást programokra. Szerelmes akarok lenni, komoly kapcsolatba lépni, azt érezni hogy fontosak vagyunk egymásnak, minél tovább együtt maradni. Na ezért nem.

22/F

2017. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!