Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy nagyon szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy nagyon szimpatikus sráccal, de irgalmatlanul rossz szájszaga volt, hogy hozzam szóba?

Figyelt kérdés

Egyáltalán szóbahozzam?


Ez nem az elviselhetően rossz/ kicsit kellemetlen szint, hanem amikor hátrálsz, ha felédfordul.


Úgy láttam nem rosszak a fogai.


Valószínűleg tudja, hogy ez van, pénze lenne kikúrálni magát, tehát vagy fél a fogorvostól, vagy sajnálja a pénzt erre, vagy egyszerűen neki nem fontos. Persze lehet, hogy valami maradandó dolog, amivel nem lehet mitkezdeni.


Ha ez nem lenne, odáig lennék érte, de így azzal telt a találkozó, hogy igyekeztem kisakkozni, hogy ne vegyek levelegőt, mikor beszél.


Ti mit csinálnátok?


2017. máj. 17. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vagy lepedék van a nyelvén és csak le kéne sikálni. Pár oka lehet.

30/f

2017. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem rosszak a tanácsok, de életemben egyszer láttam egy órára, szó sem lehet még kapcsolatról, a második randi a kérdéses.


Ha pedig felhozom, akkor ugye két lehetőség van. Vagy tudta, vagy nem. Ha nem tudta, ki fog akadni, én kiakadnék, ha random ember ilyet állítana, kinyírná az ismerkedést, szégyenkezésbe menne át a dolog, na meg amíg ki nem vizsgáltatja ne találkozzak vele? Tényleg kellemetlen a találkozó, azt se tudtam hogy fordítsam a fejem, hogy kapjak levegőt, pedig szabadtéren sétáltunk.


Ha tudta és nem tett ellene, ellenszenves és kiesik az igénytelensége miatt. Ha tudta és nem tud mit tenni, akkor meg ezért esik ki. Az egyetlen jó akkor lenne, ha már kezelés alatt állna, de akkor gondolom szólt volna róla, hiszen direkt rákérdeztem, hogy van e valami elrettentő dolga, amit még nem tudok. Ha direkt nem szólt, akkor azért esik ki.


Mindenképp rossz a kimenetele, azt hiszem találkozok vele még egyszer, és ha újra ezt tapasztalom, lelépek anélkül, hogy indokolnám. Majd vállalja a konfliktust egy következő lány.

2017. máj. 18. 14:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy is lelépnél, nem lenne fair neki megmondani? Legalább akkor a következő lánynál elkerülhetné ezt a gondot, de ha mindenki így áll hozzá szegény srác nem fogja tudni miért nincs barátnője. Bár mondjuk nem értem családjában, barátai nem mondják neki vagy valami ők is biztos érzik. Lehet következő alkalommal nem lesz büdös, csak most nem mosott fogat vagy valami. Normálisan megmondhatnád, hogy részedről ez megölte a vonzalmat felé, de jó indulattal megjegyzed azért, hogy ügyeljen rá. Ennyit szerintem megérdemel, ha szimpatikus számodra. De persze ez csak az én szerény véleményem.
2017. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Interferencia ***** válasza:

A hozzászólásod ellenére is tartom a válaszomat.

1. Nem biztos, ám, hogy annyira kiakad, ha finoman hozod fel a témát.

2. Lehet, hogy még nem próbált ki mindent.

3. Lehet, hogy korábban kezelés alatt állt, most kiújul, és ezt még nem tudta meg.


Viszont bárhogy is döntesz, könyörgöm, jelezd neki, hogy mi a bajod! A legrosszabb az indoklás nélkül lelépő nő (vagy férfi, mindegy), tiszteld meg annyival, hogy ember módjára közlöd vele, hogy mi a gond. Ha van tartása, akkor el fogja fogadni a visszautasítást.


Persze én sem tudhatom, legfeljebb ő, csak nagyon olyan, mintha a kifogásokat keresnéd, és így kérdéses, hogy miért kellett egyáltalán kiírni a kérdést. Most komolyan, ha amúgy (eddig) minden másban nagyon szimpatikus, ez az egy dolog miatt ejtenéd?

2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!