Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek "jelentősen" idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek "jelentősen" idősebb a párjuk, hogy fogadták el a környezetetekben lévők?

Figyelt kérdés
Nem +10 évre gondolok...
2017. máj. 18. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hanem? +20?
2017. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A baratnom ferje 16 evvel idosebb nala es most valnak. Egyebkent a szulok teljesen elfogadoak voltak mindket oldalon. A pasi fiatalos, ugyh nem latszik, h ekkora a korkulonbseg. De sajna az eletvitel mar nincs egy szinten, es eddig birtak egyutt.

Egy volt osztalytarsnom ferje pedig 40 evvel idosebb. Mondjuk a csaj sosem volt normalis, ugyh barmi kitelik tole. Hat, a csalad eleg nehezen emesztette meg, de kenytelen volt, m a csaj kesz tenykent jelentette be a dolgot azzal egyutt, h kulfoldre koltozik a csavoval. Mar 11 eve egyutt vannak...

2017. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20, igen.
2017. máj. 18. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Nalunk szüleim meg haverok elfogadtak. Egy kép fura nézés volt pár ismeröstöl.

Senki nem szol bele a dolgainkba.

Én 25,párom 50

2017. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
két×
2017. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

20 év az már sok. Majdnem egy generációnyi ugrás, így az életszemlélet, az adott életszakasz, amiben jártok, stb., minden különbözik. A fiatalabb fél mindig csak egy kölyök lesz a másik szemében.


Ha a gyerekem állítana haza egy 20 vagy több évvel idősebb pasival / nővel, én rohadtul kiakadnék, pláne, hogy így jó eséllyel kb. velem egykorú a kiszemelt. Eleve nem is értem, hogy mire épülnek az ilyen kapcsolatok (persze az idősebb fél részéről lehet gondolni, hogy mire...), de ilyen korkülönbséggel a gyerek kb. kizárt, a normális, egyenrangú félként együtt élés kizárt, és még ezer dolog kimarad, ami egy közel egyidős partnerrel lehetséges lenne.


Ne mondja már nekem senki, hogy bejön neki egy 20-25 évvel idősebb férfi/nő. :D Ennyire nem tudtok megszerezni senkit, hogy csak erre futja? Én biztos nem hagynám, hogy a lábam között matasson :D egy apám korú faszi, bár nekem normális kapcsolatom van az apámmal, lehet, hogy ez az oka, hogy a hozzám valók társaságát kerestem mindig is.

2017. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet csak egyet ismerek a környezetben. Hát ott mindkét részről próbálták lebeszélni a feleket, és amúgy sajnos jogosan. 10 év együttélés után még úgy is elkezdtek látszódni az életkorbeli különbségek, aktivitásban stb., hogy az idősebb fél, a férfi kifejezetten sportos, aktív, viszonylag izmos (nem felfújt, bodybuilder, hanem egészségesen szálkás) volt. Aztán hoppá, lecsapott a szívinfarktus 55 éves korában. Ez sajnos benne van a pakliban bizonyos kor fölött akkor is, ha vki fiatalos, sportos, edzett, nem cigizik, nem iszik sokat rendszeresen. Akkor persze a 35 éves asszonyka beijedt, hogy 40-50 évesen, amikor még aktív, ápolhat egy magatehetetlen, nála 20 évvel idősebb embert, és inkább elvált 8ami bizonyos szempontból érthető, még ha erkölcsileg elítélhető is). Plusz attól is beijedt, hogy ugye volt egy 10éves gyerek is akkor már.

Szerencsére nem lett durva károsodása a férfinak.

2017. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt más véleménye,barátok nehezen elfogadták ,szülők meg nem tudták. Annó voltam 24 a párom 50.
2017. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogy nem hétköznapi vagy átlagos ez a kapcsolat ilyen körülmények között, nekem sem az.

Igazából megismertem egy férfit 3 éve, és én először tartottam tőle, mert úgy mond féltem, hogy mit akar tőlem, de végtelenül rendes és kedves volt. Nekem a családi hátterem amúgy is a béka segge alatt van, nincs összetartás stb.

Egyáltalán nem vonzottak az idős férfiak, bele sem gondoltam soha ilyenbe.... aztán mégis egymásba habarodtunk..


Több olyan kapcsolatot ismerek, ahol van 20-30 év különbség, és működik. Persze nem tudom, hogy hosszútávon mennyire, meg lehet hogy csak látszat, én nem látok bele.

Ezért tettem fel a kérdést, hátha itt mondd valaki valamit ezzel kapcsolatban.


Amúgy anyám jól megrángatott érte és kitagadott. Azt mondta, hogy neki ilyen gyerekre nincs szüksége, és tagadja a "létezésem".

Nem vesz rólam tudomást senki a családból, szerintük undorító amit tettem.


22 éves vagyok.

2017. máj. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!