Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valamilyen alap idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen alap idő aminek elkell telnie szakítás és új ranfizás között?

Figyelt kérdés
A a férfi szakított a nővel, ami még szereti és sír utána, de tudja hogy nincs esélye visszaszerezni. Mikor lenne reális az új ismerkedés randizás. Ha 1-2 hét után is sír az ex után de már újra irkál-találkozik valakivel az lehet őszinte? 25/N
2017. máj. 21. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem látnám értelmét több hónapnyi szenvedésnek, minél előbb tovább kell lépni.
2017. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha velem így tenne egy nő, akkor azt érezném lelki szemetesládának használ, és amint újra jelentkezne az ex, kidobna, és csak addig kellenék, de valójában nem engem szeret.
2017. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor nem sír az exe után.. legalább az új kapcsolatára legyen tekintettel már..
2017. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el ismerkedni, ha úgy érzed.

Ha 2 hét után tudsz továbblépni, akkor 2 hét után, ha 7 hónap alatt vagy túl rajta, akkor meg 7 hónap után.


21/L

2017. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy tényleg elengedtem? :'(
2017. máj. 21. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Fél-1 évet szoktak mondani, az kvázi biztos, hogy elég. Amúgy ez is egy gyászfolyamat, értelemszerűen ha nem keserű érzéssel gondolsz vissza a másikra vagy nem ő ugrik be a leendő partnerről (akár jó, akár rossz értelemben), akkor túlvagy rajta.


Általában ölelkezésnél/csóknál/szexnél érezni leginkább. Ha bármilyen módon beugrik bármi a korábbi kapcsolatból, az még feldolgozatlan.

2017. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt nem lehet sürgetni. Ezt meg kell élni ugyanúgy, hagyni kell időt neki. Bármennyire is vonzó lenne egyből új kapcsolatba vágni, ez nem az új srácról és kettőtökről szólna így. Ez pedig senkinek sem jó.
2017. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!