Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet nagy eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nagy eséllyel orvosisokkal ismerkedni? 21L

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 16:29
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
77%
Fú de felszínes vagy
2017. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
8%

Illetve "vagy altruisták, vagy pszichopaták."

30/f

2017. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
29%
Legjobb tudomásom szerint az orvosisok nem szerveznek külön olyan bulikat és nem járnak tömegesen csak azért bizonyos helyekre ahol, mintha csak a piacon válogatva lennének, a hülye, felszínes pcsák tudjanak rájuk nyomulni.
2017. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
77%
Neked orvosis kell, de te nem vagy az. Hogy is van ez? Legyél te is az és talán kelleni fogsz nekik.
2017. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért, mindenki csak a saját szakmájában valóval lehet? Orvos orvossal, mérnök mérnökkel, pilóta pilótával? :D

Én is egyetemista vagyok, az orvosi lett volna a másik pályám, de a mostanit választottam inkább.

Az orvosis válaszolónak: hát, ez jogos. Tény, hogy nagyon kevés a szabadidejük...

2017. máj. 22. 16:41
 16/52 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, ez miért lenne felszínesség, az alapján válogat mindenki, ami alapján akar. Ha azt írtam volna, hogy "izmos gazdag hapit akarok", az már előbb mondható felszínességnek.
2017. máj. 22. 16:43
 17/52 anonim ***** válasza:
35%
Fétised kérdés lényege?
2017. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
70%

"Utolsó, miért, mindenki csak a saját szakmájában valóval lehet? Orvos orvossal, mérnök mérnökkel, pilóta pilótával? :D


Nem. De mivel te az orvosokat tartod okosnak és céltudatosnak, így ez felszínességre vall. Ennyi erővel már mérnökökkel nem is akarsz ismerkedni? Minden írásodból látszik a felszínesség. Gondolom azért írtad azt, hogy orvosisokkal akarsz ismerkedni, mert más szóba sem jöhet, vagyis az orvosok magasabb szintű lényeg. Akkor ha ezen az elven gondolkodunk, mivel te nem vagy orvos, így te alacsonyabb szintet képviselsz. Akkor miért is jönne össze az orvos egy alacsonyabb szintűvel? Érted? Legyél te is orvos és ennyi, különben felejtsd el.

2017. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
16%
*lények
2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
95%
Egyetem, kollégium, egyetemi napok...mivel itt Budapesten minden egyetemről összecsődülnek a hallgatók egy-egy nagyobb bulira, egy sima Slipen is öszefuthatsz orvostanhallgatókkal.
2017. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!