Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet nagy eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nagy eséllyel orvosisokkal ismerkedni? 21L

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 16:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Hát, ha valakinek nincs jobb dolga, mint egy vadidegen lányt kiosztani olyasmiért, amihez senkinek semmi köze, akkor tartalmas életetek lehet :)
2017. máj. 22. 17:01
 32/52 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartalmasabb mint neked, akinek van ideje itt ilyeneket kérdezgetni :D
2017. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
8%

Én válaszoltam a kérdésre, Orvosi egyetemen fogsz leganagyobb eséllyel találkozni velük.

A másik válaszom is ehhez kapcsolódott mert írásaidból látszik, hogy te kb. elvárnád, hogy kb. ilyen szintű,

[link]

[link]

orvostanhallgató férfiak ezrei vonuljanak eléd, hogy te kedved szerint szemezgess.


Most ezt ugye te sem gondoltad komolyan?!

2017. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
#33 ilyenek remélem nem fognak, mert nem jönnek be :D
2017. máj. 22. 17:05
 35/52 anonim ***** válasza:
38%

És tudjátok az a durva hogy a kérdező még egészen normális értékrendű a többi gyakoris p1csához képest.

Egy korábbi kérdésnél még olyan tisztességes szakmákat is kizártak, mint a fogorvos, kórboncnok, mert "- Az olyaaan undiii", vagy nőgyógyász, mert "- Nem tudnám elviselni hogy más lányok kéjnyílásában matasson egész nap!"

2017. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
84%

Elég butaság szakban mérni az embert...:) Sajnos mindenhol van normális is, aki szenvedéllyel tanulja, amit tanul és szívből választott, van konkrét elképzelése és terve a jövőjével és vam a bulizós "majd lesz valahogy" suttyó csőcselék. Én a helyedben mással szűnék. :) Finomabb "eszközökkel". :) Tudod, mint a normális emberek, valaki megtetszik, beszélsz vele ilyen dolgokról... Hamar kiderül, kiben van potenciál és ki nulla. És nagy a szórás a szakok között.

20L

2017. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a legtöbb orvosis ismerősöm inkább csak futókalandokat keres, vagy már van kapcsolata régóta... Azért ez nem az a kategória, hogy ráérsz mindent kézben tartani az életedben, miközben elég nagyok a követelmények. Nincs idő úgy ápolni a kapcsolatokat vagy újakat kialakítani. Persze, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, de sokan vannak ezzel így. A stresszről nem is beszélve. Engem is megvisel a szak+meló kombó, holott nem egy orvosi (mondjuk nem is láblógatós), nem sok jópofizásra meg mászkálásra van időm/kedvem. Csak azzal, aki tényleg fontos régóta vagy valami.
2017. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
#37 persze, kevés a szabadidejük, de azért van és azt mindenki arra fordítja, amire akarja. Ismerek olyan orvosist, akinek tök jó kapcsolata van, mert akarja és szakít rá időt, és van olyan, aki a "sokat kell tanulni és csak szexkapcsolat fér bele" kifogás mögé bújik. Azért tudom, hogy kifogás, mert randiztam már orvosissal, akinek volt ideje minden nap 2 órát edzeni meg hetente 2x bulizni, de elmondása szerint, kapcsolatra nem lenne. Hm..:) Magyarul, nem akart kapcsolatot, csak szexelgetni összevissza és kapóra jött a tanulós szöveg.
2017. máj. 22. 17:42
 39/52 anonim ***** válasza:
65%

Válaszolni akartam, de rájöttem, hogy erre értelmeset nem tudok :D Így csak erősíteni tudom, azok táborát akik erősen felszínesnek gondolják ezt az egészet. Nekem szimpi a katonai egyenruha...akkor most dobjam az emberem egy katonáért?! :D


N27

2017. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

A katonák tényleg szexik. Kivéve, ha ptsd-s, mert mindig eszembe jutnak azok a beteg sztorik, mikor bekattant az illető és agresszív lett, de az békeidőben ritka. :D

Azért egy színész sem rossz.:D

2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!