Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet nagy eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nagy eséllyel orvosisokkal ismerkedni? 21L

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 16:29
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
43%

ma 18:02


Mondasz valamit :D Akkor egy katonai egyenruhás Dzsézösz Tetemre cserélem az embert :D Vagy csak simán veszek neki egy ilyen ruhát :D

2017. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
#39 miért ne dobhatnád? :D Ha neked katona kell, járj azzal. Szabad ember vagy. Értem meg már jön is a kapcsolatkommandó, hogy hogy merek válogatni a saját elképzeléseim szerint és miért nem állok le az első jöttmenttel? :D
2017. máj. 22. 18:08
 43/52 anonim ***** válasza:
43%
Köszi a tanácsot, de 10 évet leéltem mellette, most már megtartom így ;) (Max veszek neki egy egyenruhát :D - irónia) Kíváncsi vagyok, te ezt mikor mondhatod el ilyen igények mellett ;)
2017. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
62%
Szánni való felszínes p***a vagy. Gondolom te is tipikusan egy ilyen álomszép és szuper jó fej orvos pasira vágysz ( [link] , [link] , [link] ), akitől majd azt fogod várni, hogy a milliós fizetésével a tenyerén hordozzon és életed végéig megalapozhatod mellette a jövődet. Csak drágám ahhoz neked is fel kell mutatnod valamit és nem elég egy humbug BSc csak azért, hogy elmondhasd magadról, hogy te is értelmiségi vagy, az "elit" tagja. Azt pedig jól vésd a fejedbe, hogy az orvosok kívülállókkal ritkán közösködnek. Nekik elég szépen megvan a saját kis zárt szakmai közösségük. A stílusodból pedig ordít, hogy a leggátlástalanabb gold diggerek közé tartozol.
2017. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
93%
Vannak orvosis bulik ahogy közgázos meg sokféle. Legalábbis Pécsen tuti de másik városokban is biztos hasonló a rendszer, oda be tudsz menni külsősként max kicsit drágábban.
2017. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

#44 csak sajnálni tudlak a rosszindulatod miatt(és itt még sokakat). Egyáltalán nem a pénz érdekel, elég jó szakon tanulok, hogy amiatt ne kelljen majd aggódnom :)

#45 köszi :)

2017. máj. 22. 20:52
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol van orvos képzés, van nekik egy v több kocsmájuk, ahova rendszeresen járnak. Nagyon sokat vedelnek, nagyon stresszes szakok vannak.
2017. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
13%

"Egyáltalán nem a pénz érdekel, elég jó szakon tanulok, hogy amiatt ne kelljen majd aggódnom :)"


Én meg atomfizikus vagyok és a Marson dolgozom egy híd alatt. Hidd el, eskü így van, komolyan mondom.


Elhiszed? Hát én sem azt amit te írtál. Anonim oldalon bárki lehet bármi, főleg ha neki esnek és próbálja menteni a menthetőt... Puszi

2017. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
#48 mi a francnak kamuzgatnék egy anonim oldalon? :D Attól, hogy tőled az egyetem pont olyan messze áll, mint a Mars, még nem biztos, hogy mástól is. Amúgy lapozhatnátok már, vagy ennyire megvisel egyeseket, hogy egy számotokra vadidegen lány mit kezd az életével? Biztos majd a gyakoris "egy nőt sem érdeklek" típusú siránkozós pasik véleménye fog érdekelni.
2017. máj. 23. 15:49
 50/52 anonim ***** válasza:
58%

48-as vagyok tanári diplomával, ne hari :D


"ennyire megvisel egyeseket, hogy egy számotokra vadidegen lány mit kezd az életével"


Akkor minek tetted fel a kérdést?! Aki kérdez, fogadja el a válaszokat/kritikákat :) :*

Egyébként engem nem visel meg, meg igazából nem is bántanálak azért mert még nem értél be agyilag, nem tehetsz róla, ez ezzel a korosztállyal együtt jár :)

2017. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!