Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mi jut eszetekbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi jut eszetekbe egy olyan nőről aki mondjuk márkás drága táskát hord (pl Michael Kors)?

Figyelt kérdés
Tudjátok a sminkelt, drága táskás nőkre gondolok. Nem gondoljátok őket anyagiasnak? Csak mert egy ilyen táska egy havi fizetés. (nem vagyok irigy mielőtt valaki ezt mondaná, nekem is van, de ritkán használom)

2017. máj. 26. 18:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Kuka. Sznobokkal nem ismerkedek.
2017. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%
Alli, Ebay, József városi piac max 5000 Ft :D Szóval felesleges egy táska alapján "ítéletet" hozni :)
2017. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Mindenképpen, bár azért megkülönböztetném azt, akinek az ilyesmi jól áll attól, aki egyszerűen összevásárolta magára az általa elérhető legdrágább cuccost.

(Előbbiben azért lehet gyönyörködni, no.)


Részemről a Louis Vuitton-t is csak a politikai előfordulása miatt jegyeztem meg (Habony Árpád kedvenc tatyója, ugye). Gyakorlatilag semmiféle ilyen elit márkanevet nem ismerek (Najó, a Prada-ról még hallottam).

2017. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Költőnő? ***** válasza:
0%
Mk táska 600? Max, ha full aranyból van, akkor xd
2017. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

#4 jaja az lesz az, Vuittyon Layosné.


Ne reményked, a férfiak leszarják a táskádat.

2017. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Egyébként is a praktikus, funkcionálisan hasznos dolgokat szeretem. Semmi giccs, luxus, vagy presztizs.
2017. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

-miért szánakozol, azt hiszed egy nő nem tud maganak ilyen taskat venni csak egy penzes ficko?


-csak tudom már aranyom hogy mennyibe kerül. igen láthatsz 150 dollárért is de nem arról van szó.


-és meg lehet fogalmazni szépen nem pedig így hogy "leszarják", irigy vagy esetleg? vagy bántásnak veszed hogy vannak nők akik néha ilyet is hordanak? Vagy az nem bántja a szemed hogy néhány pasi Hugo Boss inget hord? :)

2017. máj. 26. 21:26
 18/32 A kérdező kommentje:
egyebkent azert kerdezem, mert a legtobben csak anyagias not latnak az ilyen hölgyekben, tapasztalataim szerint
2017. máj. 26. 21:27
 19/32 A kérdező kommentje:

egyebkent meg tessek, itt a draga taskad :)

[link]


egyebkent testverek között is 360 dollár (átlag ára a táskáknak) magyar viszonylatban kb egy fizetés. de persze ha pesti vagy vagy külföldön élsz, nem vidéki, akkor lehet hogy kevésled

2017. máj. 26. 21:31
 20/32 anonim ***** válasza:

Rosszul láttod. Vannak olyan férfiak akik megtudják különböztetni a minőségi és drága öltözéket a gagyitól, akiknél nem elsődleges szempont az hogy mennyire kevés a nőn a ruha.

Amerikában ez a Michael Kors középkategória, főleg az a része ami Magyarországon tarol. Van a márkának prémium részlege is, ott egy táska 1000 euró de elvétve látni ilyet a budapesti márkaboltokban. Én, személy szerint 1000 eurót nem adnék egy Michael Kors táskáért. Ennyiért már kapok Burberryt vagy Fendit.

2017. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!