Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mi jut eszetekbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi jut eszetekbe egy olyan nőről aki mondjuk márkás drága táskát hord (pl Michael Kors)?

Figyelt kérdés
Tudjátok a sminkelt, drága táskás nőkre gondolok. Nem gondoljátok őket anyagiasnak? Csak mert egy ilyen táska egy havi fizetés. (nem vagyok irigy mielőtt valaki ezt mondaná, nekem is van, de ritkán használom)

2017. máj. 26. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sok online outletben lehet kapni Michael Kors ruhát és kiegészítőket 50-70% akcióban. Olyan ruhákat amik a budapesti márkaboltban százezrek míg a neten megkapod a negyedért. Nekem, nem tetszik igy sem ez a márka. Erőltetett középszerű amerikai cucc. Inkább akkor Ralph Lauren.
2017. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
nekem nagyon keves tatyó tetszik alapbol. maximum Prada, de annyit nem adok erte. vagy monarchy, az premium és magyar is.
2017. máj. 26. 22:09
 23/32 anonim ***** válasza:

erre gondolsz? [link]

Ez egy vicc...

2017. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

előbb kérdezz, inkább. nem öreglányos táskára gondoltam

gondolom még nem jártál Monarcy üzletben, pedig friss a divat, és nagyon minődégi. :)

2017. máj. 26. 22:21
 25/32 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok ilyenkor hogy nagy valószínűséggel semmit nem tett le az asztalra egész életében, csak egy olyan faszit talált maga mellé aki pénzes és megvesz neki mindent. Nem bírnék elviselni magam mellett egy ilyen magamutogató nőt. Maximum farokra húznám az ilyeneket, aztán pedig mehetnének a dolgukra.
2017. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mennyi ez a Monary?
2017. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én írtam a a 15-ös választ, hogy leszarják, látom nagyon megbántottalak ezzel. Elhiheteted, hogy nem érdekel ki mit hord, nehogy azt hidd ez mutatja meg mennyit érsz, amúgy a kisfiam is Hugo Bossban nyomja... na erről ennyit.


[link]

2017. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Altalaban a GYIKen mindenki kőgazdag 😂
2017. máj. 27. 09:23
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar férfiaknak többségének, mindegy, hogy milyen márkájú táskát hord egy nő, az összképet nézik. Nyilván azért meg tudják állapítani, hogy gagyi vagy minőségi ruhákban járunk mi nők, amit izlésesen kiegészit egy szép táska, szandál, stb.

Voltam többször Olaszországban, ott viszont nagyon sokat adnak a külső megjelenésre, divatos, márkás ruhák, napszemüvegek, cipők, táskák, menő frizura (fiatal és idősebb nők egyaránt).....hasonlóképp a férfiak is adnak magukra.

2017. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, irigy vagy esetleg?
2017. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!