Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt oly sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt oly sokan, hogy kamuzom, amikor leírom itt, hogy jóképű vagyok, anyagilag jól állok és nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Miért olyan hihetetlen, hogy egy sok más szempontból szerencsés embernek nincs szerencséje a szerelemben? Amikor felteszek itt egy kérdést, normális válaszok helyett csak beírják, hogy kamu.

Miért olyan hihetetlen?

Most komolyan azt hiszitek, hogy akinek jó külseje van és jólétben él annak automatikusan "jár" egy barátnő is??! Nagyon kiábrándító, hogy egyesek ilyen felszínesen gondolkodnak.

Sok válaszból az jön le, hogy szerintük , aki jól néz ki, az csak bunkó lehet, aki bunkó arra buknak a nők, és ha valaki ezt megcáfolja akkor odaírják, hogy kamuzik...


Én örülnék, ha lenne barátnőm, de nem találkoztam még az igazival, akik nekem fontosak voltak, azok rám se hederítettek, akik meg értem voltak oda, azokkal meg én nem tudtam elképzelni egy komoly kapcsolatot.


2017. máj. 28. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nézzél a belsődbe, mert ott lesz a gond.
2017. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Kamu.
2017. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hisszük, ha látjuk! Neten bárki bármit állíthat magáról.
2017. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok ronda és jól is keresek. Viszont tudom, hogy az introvertált személyiségem miatt vagyok egyedül.
2017. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, csak lányban:D nekem nem kételkednek, csak hozzámvágják hogy biztos a "nagy" elvárásaim az oka.

De mondták már azt is hogy unalmas vagyok amiért megvárom a megfelelő férfit, és nem fekszek össze mindig mással:D

2017. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert az az általános vélekedés, hogy minden egészséges gazdatesthez jár egy paraZita.

30/f

2017. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Mert nem tudják elképzelni milyen ez.

Én is hasonló vagyok, de introvertált vagyok (nem végletesen, de eléggé), őszinte, és az anyagi állapotomat nem verem nagy dobra, és túl kedves vagyok, és ami a legrosszabb, hogy nem játszom szerepeket, nem adom elő a nőcsali figurákat.

2017. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jól van Balázska, látom már itt se hisznek neked.

Az nem számít gazdagságnak, hogy anyádék tartanak el 29 évesen.

2017. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyéb hianyosságaid vannak. Nem minden a pénz és a jó külső.
2017. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert itt mindenki jóképűnek hiszi magát :D 1-2 pasi küldött itt magáról képet, hogy "nyugi, én nem vagyok csúnya" meg ilyesmi, pedig de, nagyon is azok. Jó pasik nem itt ismerkednek.
2017. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!